PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 050
ocen
7,1 10 1 36050
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Tajemnice Smallville

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam ten serial,choć oglądałem go już kilka razy,mam ochotę cały czas oglądać te wszystkie
odcinki,Tom Welling w roli Clarka Kenta jest najlepszy,Kristin Kreuk jako Lana
cudowna,prześliczna,Michael Rosenbaum (prywatnie przyjaciel Toma) mistrzostko gra Lexa,no i
oczywiście fantastyczna Erica Durance jako Lois Lane,po prostu kocham ten serial :)

ocenił(a) serial na 10
marler78

ja też oglądam po kilka razy moje ulubione odcinki :D

użytkownik usunięty
marler78

Sztama. Mam tak samo. Całe to podejście do opowieści o superbohaterze, klimat. To, że jest to naprawdę serial o postaciach. One grają główną rolę. Dla nich powstał. Świetnie to uzasadniłeś. Co tam drobne wpadki, obsada jest świetna, serial również, przynajmniej dla nas. Właśnie dlatego był tak długo i ma wielu fanów, którzy znajdą coś dla siebie w każdym sezonie. Zresztą, ten serial wcale nie był taki długi, skoro każdy sezon tylko wnosił. Przynajmniej my, fani, mamy do czego wracać i to też jest świetne.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
marler78

*coś wnosił.
ps.
A właśnie. Kto zmienił plakat.? Jest najgorszy ze wszystkich dotychczasowych, według mnie przynajmniej.
Pozdrawiam.

plakat mógłby być lepszy , ale to nie zmienia faktu że serial świetny ,o czołówce nie wspomne :) ogólnie serial dał dużo o supermanie i jego przekonaniach i problemach .powinni zrobić taki o batmanie

ocenił(a) serial na 9
marler78

W którym sezonie pojawia się Zod?? Jakiś czas temu musiałam przerwać oglądanie serialu ale teraz kiedy mam czas żeby do niego wrócić nie mogę sobie przypomnieć gdzie skończyłam. Ale pamiętam że było to niedawno po tym jak Zod skontaktował się z Klarkiem czy jakoś tak. A widzę że jesteś dobrze poinformowany ;)

ocenił(a) serial na 10
Tindela

No tak na dobre to Zod pojawia się w 9-tym sezonie,ale już wcześniej działał on w ciele Lexa - cała akcja zaczęła się w ostatnim odcinku 5-tego sezonu i miała ciąg dalszy w 1 odcinku 6 serii

ocenił(a) serial na 9
marler78

Wielkie dzięki :D

ocenił(a) serial na 10
marler78

Podpinam się pod wypowiedź. Ja bym dodał od siebie jeszcze genialnego Lionela. Reszta osób, które uzupełniały ten serial również niczego sobie :)

ocenił(a) serial na 10
gibol1412

Ja mam niedosyt, bo najlepszą produkcje o supermenie zakończyli w najlepszym momencie, oczywiście mam swoje ulubione sezony:) 5, 10 i 6. A najlepszy Lex to Michael Rossenbaum. Dziwie się, że twórcy nowego S nie biorą go pod uwagę...

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Cóż, z tym też się zgadzam.

Bogdan4674

Też się zgadzam, ale również dodam od siebie, że Erica w roli Lois też jest moim zdaniem najlepsza :)
I lepszej Lois nigdy nie było, i chyba już nie będzie. Ale to moja opinia.

Damx123

Czekajac do nowego roku na Arrow. Zastanawiam sie czy zobaczyc ten serial.. Zaciagne sie tak ze skoncze do konca roku? ;>

zoneStr

To zależy :) Dla mnie ten serial zaczyna się od sezonu 4. Kiedy pojawia się Lois.
Sezony 1-3 są moim zdaniem słabe :)

użytkownik usunięty
Damx123

Oczywiście, że zależy :-)
Dla mnie ten serial kończy się na sezonie 4. Kiedy pojawia się Lois.
Sezony 1-3 są moim zdaniem zdecydowanie najlepsze!!
Uważam, iż to właśnie jest w tym serialu najpiękniejsze, że każdy w nim znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam.

WLasnie skonczylem 2 sezon, i Jakos srednio mi sie to widzi. Niektore odcinki swietne ! niektore tez strasznie nudne.. Zastanawiam sie czy warto ogladac dalej..

użytkownik usunięty
zoneStr

Jest bardzo wiele różnych seriali Sci-Fi, nie jesteś wcale skazany na oglądanie konkretnie akurat tego.
Jeżeli cię do końca nie wciągnął, to być może po prostu, fabularnie nie jest on dla ciebie, nie w twoim guście itp...

Prawda. W tej chwili Czekam na kontynuacje Arrow ;)

użytkownik usunięty
zoneStr

No i o to właśnie chodzi, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Niechcacy dowiedzialem sie pewnej rzeczy odnosnie Smallville . Ponoc Lana byla przeznaczona Clarkowi, a na koncu jednak tak nie jest.. nie wiem czy zabiore sie za kontynuacje, ale chcialbym wiedziec o kim byla mowa ?

użytkownik usunięty
zoneStr

Tak, to niestety prawda, w końcu przychodzi Lois Lane i obraca sobie wszystkich, łącznie z widzami(oprócz mnie) wokół paluszka... :-(

ocenił(a) serial na 10
zoneStr

Lana to była pierwsza miłość Clarka i na zawsze została w jego sercu,jednakże przeznaczenie miało wobec niego inne plany - złożyło się na to wiele czynników,,w tym pojawienie sie w życiu Clarka właśnie Lois,która niejednokrotnie przyczyniła się do tego ,by Clark odkrył w sobie te właściwe powołanie i jako zbawca ludzkości mógł je realizować

ocenił(a) serial na 10
Damx123

Och tak, Erica to świetna aktorka,a w roli Lois w pełni ukazała swój wdzięk i talent

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

No szkoda że już się skończył,ale sam nie wiem co jeszcze mogliby zrobić żeby przedłużyć te młodzieńcze lata Clarka zanim został Supermanem,tak szczerze mówiąc to ten dziesiąty sezon i jego zakończenie jest jak dla mnie jak najbardziej odpowiednie i satysfakcjonujące przez duże s.S jak Superman!

użytkownik usunięty
marler78

Chciałbym zapytać w którym to odcinku pojawiło się kilku bohaterów i była scena jak oni idą obok siebie? Wydaje mi się, że było to w sezonie 10, ale nie jestem pewny

Cześć :)
Nie wiem czy chodzi o ten odcinek...ale kilku bohaterów pojawiło się w sezonie 6 w odcinku "Justice" to odcinek 11.
Tam była scena jeżeli dobrze pamiętam, że idą obok siebie ;)

ocenił(a) serial na 10

Ok,a zatem w 10 serii,bodajże w 9 czy 10-tym odcinku jest na początku taka scena,ale to tylko migawka,przypomnienie wcześniejszego odcinka,o którym mowa powyżej - brawo za pamięć Damx 123,a tu masz wstawkę jak coś http://www.youtube.com/watch?v=fXHvyaIXZkA

ocenił(a) serial na 10

Ale obejrzyj sobie też,jak chcesz z kilkoma bohaterami,odcinek 8 z 10 sezonu Patriota,jak również 11-ty,mam nadzieję że ci się spodobają. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones