PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 060
ocen
7,1 10 1 36060
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

ogladalem wczoraj pilota. zaczynam ogladac od poczatku. bo nie ogladalem kazdego epizodu i tez nie pamietam i tez walic tvn :D mam czekac tydzien na odcinek albo 2.... albo rok... no to sobie sciagnalem calosc - i bedzie jeden odcinek dziennie :D

no i clark sie posmarkal na cmentarzu podczas rozmowy z ukochana.... :D chyba ze szczescia :D epicka scena :D

ocenił(a) serial na 8

ja wole Bart'a :D legion wymiata

użytkownik usunięty
kamil665544

ogladam wlasnie 5ty odcinek 1wszego sezonu......

ale ten koles lany gejowaty, woli sie spotkac z kumplami niz z nia gdzies jechac - gej totalny... clark powinien mu to jego auto zrzucic na leb... albo go nie ratowac... wow za chamstwo odplacac dobrocia i to taka... w normalnym zyciu to niespotykane!!!!! i dobrze kazdy powinien placic za swoje wybryki!!!

ocenił(a) serial na 8

"clark powinien mu to jego auto zrzucic na leb... albo go nie ratowac" taa Clark to też ciota i on nawet ci na czerwonym nie przejdzie a co dopiero komuś krzywdę zrobić :|

kamil665544

Też mnie to wkurzało ,że Clark był ciągle grzeczny,uczynny,dobry...
Aż mdli człowieka od tej dobroci :)
Ale to taki typ bohatera.
Dlatego nie jest moim ulubionym bohaterem ze smallville.
Zielona strzała wymiata :)
A z kobiet to moją ulubioną bohaterką jest Lois która ma większe "jaja" niż Clark...

użytkownik usunięty
kamil665544

"Clark to też ciota"...-- nie ciota ale jest zbyt dobry... i tacy ludzie istnieja - uwierz mi... niestety to rzadkosc.. i tez im zdarza sie czasami nienawisc do wszystkich i wszystkiego i dobrze ze nie maja mocy supermana :D

użytkownik usunięty

a no tak juz jest :), że tylko dobrzy mają supermoce :D haha

Ja jestem dobrym człowiekiem ale gdybym miał moce Clarka to już co innego :)
Pewnie nadużywałbym ich codziennie,niekoniecznie do dobrych czynów.
I pewnie dużo osób by ucierpiało :) albo "zapadło" się pod ziemie.

użytkownik usunięty

to najlpeszy serial

użytkownik usunięty

odcinek RED 2 sezonu mnie zniszczyl... pokazal w jakiej sie sam sytuacji znalazlem w moim zyciu. tylko ze on ma ja na codzien i mogl wszystko wyjasnic a... niewazne :) :D

ocenił(a) serial na 7

był epicki podobnie jak wszystkie odcinki z czerwonym kryptonitem w tle ; )

użytkownik usunięty
Ruben_6

no... a w moim przypadku takim czerwonym gownem byl alkohol. i nie mam pojecia jak to wszystko naprawic. :( przez ten syf chyba rozje b alem na dobre cos na czym mi najbardziej zalezalo... i jej na pewno tez. szkoda gadac... :D milosc to gowno!!!

użytkownik usunięty

aaa zeby nie bylo nie chodzi o to ze ja zdradzilem czy nawet o to ze mnie widziala z inna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones