PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 663
oceny
7,5 10 1 5663
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Najgorszy serial jaki oglądałam , jedynie 7-latka mogłaby dać 8/10

marta1710

ty pooglądaj chociaż całą serię, i potem gadaj swoje.


P.S. Sorry za to że jeśli obejrzałaś całą serię

ocenił(a) serial na 5
marta1710

Po pierwszym odcinku wrażenia moje były takie same, ale po kilkunastu odcinkach, nie jest taki zły jak się na początku wydaje...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jesteś żałosna! Ktoś ma inne zdanie niż Ty, więc nazywasz go "pedałem"...Gratuluję Ci dojrzałości.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Uspokuj się, natrętny bachorze.!

użytkownik usunięty
Jasmine_93

A ty smarku przestaniesz już ??

Pisz za siebie.

użytkownik usunięty
Jasmine_93

Szkoda gadać.

użytkownik usunięty
Jasmine_93

Ty to samo !! i toże masz 18 lub 19 to myślisz że jesteś najmądrzejsza na całym Filmwebie.

A Ty ile masz lat.? Strzelam, że jesteś w przedziale wiekowym 9-10.

użytkownik usunięty
Jasmine_93

Haha 13 lat mam a ty ile ???

We wrześniu skończę 19, dzieciaczku.

użytkownik usunięty
Jasmine_93

Mało kogo to obchodzi zachowaj to dla siebie.

A więc po co Ty "przechwalasz się" swym wiekiem?! Szczyt hipokryzji...

użytkownik usunięty
Jasmine_93

Ty też kogo to obchodzi że ty masz 19 lat nikogo też nie obchodzi ile ja mam lat więc się nie przechwalaj i ja też nie będę.

ocenił(a) serial na 5

Nie będzie gadać z takim małym dzieckiem jak ty...

Jasmine_93

Hej Jasmine zostaw ją widać że to jeszcze dziecko. Szkoda czasu na takie głupoty.

marta1710

A właśnie ,że nie :) jest ciekawy i uwielbiam Jerome :)) a w 2 sezonie Eddiego :) Przyjemny luźny serial ..nie wieje nudą jest ok.

marta1710

więc nie mam 13 lat, tylko 7 ?

RAMZESIK2050

ja mam 11, a ty gadasz o 7! <śmiech na sali>, 7-latki to nie zrozumieją o co kaman (bez urazy dla nich 7-latków)

filmowy_laufer

Po pierwsze trzeba choć trochę wiedzieć o co chodzi z bogami egipskimi .

filmowy_laufer

Masz 11 lat.? Ach, więc jesteś jeszcze młody. Rozumiem, dlaczego oceniasz to na 8...Przecież to serial dla dzieci...

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

OMG co wam jest to nie jest serial dla dzieci
+
ciekawe jakie ty filmy i seriale oglądasz bo nick i awatar mówią że raczej jakieś bajeczki dla dzieci:\

landrynka6

Trzeba być po..., aby po avatarze sądzić, jakie kto ogląda filmy :/

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Nie no bajki oglądasz bo jak byś filmy oglądała to byś coś w mózgu miała i awatar nie z bajeczkii :P

landrynka6

Niech zgadnę: nie masz więcej niż 5 lat.?
Nie wiedziałam, iż na przykład "Zakazane piosenki" czy "Zielona mila" to bajki...

Jasmine_93

Nie wiedziałam, iż na przykład "Zakazane piosenki" czy "Zielona mila" to bajki...A z resztą, z kim ja piszę.? Z dziewczynką, która filmy o Harry'm Potterze, oraz "Głupi i głupszy" ocenia na 10... To, że oglądasz filmy nie-animowane, nie czyni jeszcze z Ciebie dorosłej. Opanuj się, dziecko.
Jesteś throllem.?

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Normalnie mnie rozwalasz ja oglądam filmy których ty nigdy nie zrozumiesz.;\

landrynka6

Hahahahahah, dobre ; ))

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Po pierwsze czy to, że ktoś jest dorosły musi oglądać seriale gdzie są zabójstwa i sceny niestosowne dla dzieci??/ A po drugie, to że tobie się nie podoba, nie znaczy, że musisz wszystkim mówić, że to infantylne. Po trzecie to może tobie nie przypadł do gustu, ale innemu co ma 20 lat się może spodobać i to nie znaczy, że jest dziecinny tylko, że po prostu takie lubi. To serial niskobudżetowy, ale historia jest fajna i ciekawa. Jest ciekawszy np. od Housa choć nie ma na to tyle pieniędzy. Co z tego, że ma słabych aktorów?? Albo ramówkę lub brak zabójstw?? A swoją drogą to tam osoba ginie.Siedmiolatki tego nie zrozumieją.Będą się bały, gdy Nina zacznie krzyczeć i zobaczy te oczy po zagadce z pajęczyną. To jest serial od 11 lat w górę.

Ellen Page

Mam rozumieć, że Ty masz lat 12?

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Mam więcej lat, ale skoro nie wierzysz to mi nie zależy na twoja opinia nie zależy. Widać, ze tobie na opinii ludzi zależy, bo jak skomentowali twój awatar to go zmieniłaś...

Ellen Page

Już dawno mialam zamiar go (avatar) zmienić.

P.S. Polecam pouczyć się synonimów.

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Przepraszam, zastanawiałam się jak ułożyć zdanie i zostało 2x nie zależy. I może masz rację, ale byłam zmęczona i tak wyszło. Mi sie podoba i sądzę, że to kwestia gustu...Mówiąc, ze to szajs nie zrobisz nic. Nie przestaniemy tego oglądać. Po prostu ja uważam, że to ciekawy serial, może i gra aktorska jest marna ale i tak go lubię...

Ellen Page

Nie używam prostackich słów typu "szajs"

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Czy coś sugerujesz??? Taki przykład podałam... No dobrze mówiąc, że to serial dla dzieci nic nie zmienisz. Szanuję twoje zdanie, lecz mam swoje, które jest odmienne.

RAMZESIK2050

13? Nie uważasz, że jesteś już trochę za stara, by to oglądać.?

Jasmine_93

Hahaha, to serial młodzieżowy, to po pierwsze, po drugie lubię egiptologię i mity Egiptu, po trzecie każdy jak chce, to może to oglądać. To ,że ty robisz z siebie dorosłą i uważasz że, jest to serial dla dzieci nie znaczy że, tak jest. Mam zamiar to oglądać, nie potrzebuję takich komentarzy jak twoje :) .

ocenił(a) serial na 5
RAMZESIK2050

Zgadzam się z tiobą i weź zobacz jaki awatar i nick ma :D <haha>

landrynka6

"Tiobą"-to mogło napisać jedynie dziecko oglądające "TdA"

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Co ty tam piszesz rozczytać się nie mogę bo dopiero literek się uczysz :((

landrynka6

Przepraszam, że pytam, ale ile Ty masz lat, dziecko.? Twój poziom jest bardzo niski...

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Ej ok już się nie kłóćmy każdy lubi swoje filmy i seriale.
To co?

ocenił(a) serial na 5
Jasmine_93

Pomyłki się zdarzają.

marta1710

Jak patrzę na te komentarze to nie wiem, śmiać się czy płakać. -,- Nie wiem co ma do tego wiek, jak ktoś lubi tego typu seriale to się spodoba to nawet 50- latkowi, a jak nie to nie. Ja osobiście uważam, że serial ma niezłą fabułę i jest bardzo ciekawy, a nie mam 10 czy 11 lat. Prawda, że jest on trochę kiepsko wykonany, ale ujdzie. Dubbing jest źle dobrany i nie ma co ukrywać, głosy są jak z kreskówek. Aktorzy powinni się poduczyć gry, ponieważ momentami jest sztucznie, jednak może oni właśnie pierwszy raz grają w jakimś serialu i się uczą. A może za 10 lat będą znani na całym świecie, będą na ekranach kin, czy coś. To kwestia czasu. :)
W każdym razie ludzie są różni, dla jednego ten serial jest ulubionym, dla innego znienawidzonym. Podoba się - oglądaj, nie podoba - nie oglądaj, ale też nie krytykuj innych. Proste!

marta1710

Śmieszą mnie ci wszyscy wielce dorośli filmwebowicze, którym nie szkoda czasu na kłócenie się na forach seriali i filmów Disney'a czy Nickelodeon'u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones