PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 663
oceny
7,5 10 1 5663
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Nickelodeon ogłosił iż, sezon 4 nie zostaje nakręcony;( Właściwie to wg mnie robili nie potrzebnie
robili film. No jeśli są jakieś, które wytykają palcami niezgodności, to wychodzi na to że rok szkolny
został zakończony w jego połowie ;P No niestety trzeba się z tym pogodzić::( SIBUNA!

ocenił(a) serial na 9
filmowy_laufer

nieee :c
ale film był super XD

ocenił(a) serial na 9
filmowy_laufer

Szkoda :(

ocenił(a) serial na 6
filmowy_laufer

Taaak? To co powiecie na to- przeglądałam informacje o Eugenie Simon (Jerome Clark) i w jego filmografii znalazłam:
-Tajemnice domu Anubisa (2013-2014), jako Jerome Clarke sezon [4];
Proszę o komentarze, bo dla mnie wszystko mówi za siebie... :)

ocenił(a) serial na 6
filmowy_laufer

I jeszcze Brad Kavanagh ( Fabian Rutter):
-Tajemnice domu Anubisa (2013-2014), jako Fabian Rutter sezon [4].
To samo u Any Mulvoy Ten (Amber Millinghton),Burkeliego Duffield (Eddie Miller), Alexa Sawyera (Alfred "Alfie" Lewis), Klarizy Clayton ( Joy Mercer).... :) Jeśli ktoś potrafi myśleć logicznie to zrozumie o co mi chodzi: Tasie Dhanraj (Mara Jaffray) ogłosiła, że odchodzi z serialu po trzecim sezonie, ale pojawiła się jeszcze w filmie Kamienny Dotyk Ra. Wytężcie umysł! ;)

Kinomanka2000

Wikipedia to słabe źródło. Każdy może tam napisać co chce

ocenił(a) serial na 8
Kinomanka2000

Na filmografii nie można polegać. Jeśli miałabyś potwierdzone informacje, z nickelodiona lub od twórców, to wtedy daj znać ; ). W sumie nie oglądam TDA po zakończeniu 2 sezonu, który w sumie po angielsku oglądałam, jednakże fajnie byłoby gdyby zrobili jeszcze4 sezon, przynajmniej po to aby dociągnąć już do końca rok szkolny, lub zakończyć to jakimś efektownym zakończeniem :D podobno mieli jeszcze 1 artefakt jeśli dobrze pamiętam, no ale jeśli nawet nie, to mało Egipcjan miało jakieś amulety lub pierścienie ? A mam pytanie - czy 3 sezon już poleciał z dubbingiem ?

Wikaa_161

Już w maju odbyła się jego premiera i odcinki leciałt do 28 czerwca. A powtórki leciały od 1 lipca do bodajże 23 sierpnia

ocenił(a) serial na 10
filmowy_laufer

No ale chyba jak by już nakręcili 4 sezon to z inną obsadą bo jak ktoś oglądał film to tam już do tego Domu Anubisa przyszli nowi uczniowie i wgl. No nic Sibuna ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones