PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 661
ocen
7,5 10 1 5661
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Emisja 46 odcinka...

ocenił(a) serial na 5

Czy Nickelodeon przerwał emisję tda?? Czy może to była pomyłka w emisji w piątek??

ocenił(a) serial na 5
Ellen Page

Nie napewno to była pomyłka:>

ocenił(a) serial na 5
landrynka6

Niektórzy piszą, że przestali emitować w środku sezonu, ale teraz jestem prawie pewna, iż to była pomyłka, bo w programie są 2 odcinki w poniedziałek: 46 i 47... Na początku tu też jest podane 200, ale chodzi o 60... http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/nickelodeon/

Ellen Page

i dobrze że to tylko pomyłka

ocenił(a) serial na 5
gosia12449

Na szczęście, bo ktoś oficjalnie już napisał, że przerwali emisję... Tak się cieszę, że nie...

ocenił(a) serial na 9
Ellen Page

Jeszcze nic nie wiadomo, ale jeżeli to prawda to odcinjki można obejrzeć na stronie int.,, baje'' ale po angielsku jest juz tam cały sezon tylko musisz znaleść house of anubis a nie tajemnice domu anubisa :)
A tak przy okazji też sie wystraszyłam o tej informacji że przerywają emisje aż do września ale to napewno plotka ;)

ocenił(a) serial na 5
izabella412

Znam tą stroną. NIe mam nickelodeon tylko nickelodeon hd i tam oglądam wszystkie odcinki...

ocenił(a) serial na 9
Ellen Page

Aha no oki :)

izabella412

No niestety, wygląda na to ,że jest przerwa w emisj - wyemitowano odcinek pierwszy 2 sezonu

ocenił(a) serial na 5
Rokaska0607

Niiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Ellen Page

łeeeeeee :''''(((( ja chce kolejnee odcinki łeeeee :''''(

Ellen Page

Przerwali. Będzie dopiero 2 część puszczana we wrześniu. Myślę że to dlatego że muszą wykupić prawa do puszczania i przetłumaczyć. Ja oglądałam już ten sezon po angielsku do końca. Ci co nie oglądają po angielsku, będą zadowoleni.

ocenił(a) serial na 5
marysia961

no 3 września :(

ocenił(a) serial na 5
Ellen Page

Nowe odcinki TdA zaczną się dopiero 3 września czytałam na facebooku na oficjalnym profilu NICKELODEON :(

ocenił(a) serial na 5
landrynka6

No wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones