PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 663
oceny
7,5 10 1 5663
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Dom podobny, dialogi zresztą też... Jeśli ktoś chce zobaczyć 1 odc. Het Huis Anubis to tu
jest: http://www.put locker.com/embed/A1152B69A6DEDE09 (usunąć spacje). Nawet
postacie są takie
same...

ocenił(a) serial na 5
Ellen Page

Dialog z Victorem jest o dzwonku do drzwi tak jak tutaj...

ocenił(a) serial na 7
Ellen Page

Nie wypowiadaj się, skoro nie masz o niczym pojęcia. Przeczytaj sobie na wikipedii. "Het Huis Anubis" jest produkcji Nickelodeona, jednakże belgijskiego i holenderskiego. Serial cieszył się tam powodzeniem, więc amerykański Nick zdecydował się na zrobienie nowszej, świeższej wersji na światową skalę.

ocenił(a) serial na 5
Seternam

Ale po co robić taki sam. Korytarz przypomina to samo. Po co obić nowszą wersję skoro nie robi się tego tak bardzo dobrze.... Może to ty się nie znasz na rzeczy, a forum jest do dyskusji i wszelkich niezgodności.... Widziałam 2 sezony, wiem mniej więcej kto będzie w trzecim i wiem że będą szukać krzyża Ank więc chyba coś wiem... Mam o wielu rzeczach pojęcie. To twoja wypowiedź jest bezsensowna i głupia twierdząc, ze o NICZYM nie mam pojęcia. Gdyby nie było takich jak ja nie byłoby filmików o Peddie. Wiem, że próbują zrobić lepsze kopie, ale nie rozumiem zachwycenia Hoa a niezainteresowania Hha... Poza tym wiem po co to zrobili. Chciałam dać tylko ludziom świadomość, że Hha to pierwotna wersja i żeby mogli ją zobaczyć... Śmieszy mnie twoje głupie zachowanie, ale dobrze, że są tacy ludzie bo jest przynajmniej z kogo się pośmiać. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Ellen Page

Widocznie chcieli odświeżyć serial. Trzeba przyznać, że HHA jest trochę stare i słabsze jakością obrazu etc. I poza tym HOA jest emitowane na szeroką, światową skalę, wiem nic dziwnego, że ma większą popularność i zachwyt wśród widzów, bo w końcu świat, a Belgia to raczej spora różnica ;) Jeśli uraziłem, to przepraszam. Masz rację, że to forum do dyskusji i najlepiej niech ta dyskusja przebiega kulturalnie i przyjemnie ;D

ocenił(a) serial na 5
Seternam

Mnie tam zdziwił dialog. Mogliby zrobić coś świeższego tzn. Wymyślić własne... A tutaj prawie to samo w nowszej obudowie... Dlatego to nudne... Przepraszam, że nazwałam twą wypowiedź bezsensowną i głupią ale nigdy nie wiadomo kto siedzi przed "tamtą" klawiaturą. Jest na świecie wiele osób, którzy się ekscytują tda a nie mają pojęcia o hha...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones