PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 663
oceny
7,5 10 1 5663
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Wiecie co sie w nim wydarzy premiera 14 czerwca na nickelodeon uk

ocenił(a) serial na 6
smerfetkaz

Jak wiem to przybędą jakieś nowe postacie i ten film będzie chyba miał tytuł ''In Touchstone Ra'' a dalej to ja nie wiem, ale myślę że niedługo wszystko się wyjaśni co do tego filmu.

ocenił(a) serial na 10
abracadabra123

Tak, taki będzie tytuł, czekam teraz na wiadomość, może się czegoś dowiem.

ocenił(a) serial na 10
jessi140

A moge dodać to : Dojdą chyba 3 nowe postacie bodajże z klubu jakiegos tam na U...:D Co będzie w nim zawarte?
Jak sama nazwa wskazuje będą mieli zagdake od Boga Ra. Będzie kamień, który zaprowadzi ich tam na jakąś ściezke ogółem będzie raczej to ostatnia misia bo dowiedziałam się, że bedą poprostu walczyć w imieniu dobra do końca. 4 sezonu już napewno nie będzie, jak juz z reszta kiedyś o tym wspominałam.

ocenił(a) serial na 10
jessi140

Przepraszam 4 postacie :
■ Sophia
■ Dexter
■ Erin
■Cassie

ocenił(a) serial na 6
jessi140

Nie pamiętam już z jakiej strony to wzięłam , ale mniej więcej ten opis już nam zdradza jakieś szczegóły dotyczące tego filmu.
Touchstone Ra dogania studentów Anubis domu w przeddzień ich ukończeniu, gdy napotka nową grupę underclassmen i tajemniczy kamień, który prowadzi ich na wyprawę, aby uratować świat od zła.
W Touchstone Ra mieszkańcy Anubis Domu zbliżają się do końca swojej kadencji, gdy ich ostatecznej uroczysty nastrój zostaje przerwana po grupie Underclassman niespodziewanie przejść do Anubis domu, a podróż do Muzeum Egipskiego opuści grupę z dziwne kamień w ręku. W Sibuna napotykają ich największe wyzwanie, ponieważ określone rozszyfrować tajemnice za probierzem starożytnego egipskiego boga Ra. Jak moc kamienia zaczyna powodować chaos, to jest do lidera Eddie Miller (Burkely Duffield) i Sibunas rozwiązać tajemnicę, zanim będzie za późno. Gdy tajemnica rozwija, że Sibuna dowiedzieć się, że nie każdy jest, jak się wydaje, i jest tylko jeden spośród nich, którzy mogą zapisać je z mocy kamienia.

Wiem, ze nie za dobrze przetłumaczone, ale już nie mam siły sama przetłumaczyć węc wzięłam z tłumacza google. Można coś zrozumieć. :)

ocenił(a) serial na 10
abracadabra123

wiem z jakiej strony :) czytałam już to ;)

ocenił(a) serial na 9
jessi140

A wiecie może kiedy będzie tan film w Polsce??

ocenił(a) serial na 10
Madzik0_0

28 czerwca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones