PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 663
oceny
7,5 10 1 5663
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Czytałam, że ma być 3 sezon TDA.
Tylko, że Nathalia Ramos( Nina) odchodzi, a na jej miejsce ma wejść Miranda Cosgvorne
( Carly z iCarly)
Kocham TDa i z chęcią bym obejrzała 3 sezon. Ale jeśli będzie tam Miranda zamiast
Nathalii, to nie będę oglądać.
TDA z Mirandą to będzie jakaś...parodia TDA z Nathalią.
Nie chce Mirandy w Anubisie. A wy??

xxdweraxxd

ja też nie !!! ale na razie wciągnął mnie 2 sezon

xxdweraxxd

Jak już się wypowiedziałam w tych tematach będę mogła odhaczyć ten serial z ulubionych jeśli Mira wejdzie na miejsce Nathalii.

RAMZESIK2050

Nina w 3 sezonie zaginie i wtedy Eddie który jest Osrinem, zastąpi Ninę i będą szukać krzyża Ankh i szukać Niny, a Victor który ma pierścień z zlotymi łzami będzie (chyba) mógł zrobić eliksir, i na końcu 3 sezonu prawdopodobnie Nina pojawi się.

filmowy_laufer

A, no to spoko. Skąd masz takie info?

RAMZESIK2050

twitter, amerykańskie blogi i fankluby TDA, trochę z het huis anubis

ocenił(a) serial na 5
filmowy_laufer

oooooo, to nieźle. Tylko żeby Miranda nie wesdzła na miejsce Nathalii, zresztą chyba ona odstaje od nich wiekiem kilka lat.

ocenił(a) serial na 5
filmowy_laufer

Nie Nin a pojedzie na wakacje w 3 sezonie i wruci pod koniec sezonu

użytkownik usunięty
xxdweraxxd

no ja bym nie chciała żeby Miranda weszła ma jej miejsce bo on już gra w iCarly i w drake i josh i jeszcze w tym oni chyba warujują Miranda jest głupia

ocenił(a) serial na 5

Nie możesz mówić, że ludzie są głupi, bo ich nie znasz. Możesz powiedzieć za to, że wszędzie się pcha i Tda bez Nathalii to nie będzie to samo, ale nie obrażaj IQ innych ludzi, o których nie masz pojęcia prawie nic. Chyba, że znasz tego kogoś osobiście, to już inna sprawa...

ocenił(a) serial na 10
xxdweraxxd

Zgadzam się! Z Mirandą to nie będzie już to samo :<

ocenił(a) serial na 10
Gruszka12315

tak to nie będzie to samo

simek574

To nie będzie to samo.
Miranda nie pasuje wgl to TDA. Ona jest taka uśmiechnięta i moim zdaniem pasuje tylko do komediowych seriali a nie takich yyy o poszukiwaniach, takich poważnych jak TDA.
Kocham TDA i mam nadzieje, że Nathalia zmieni zdanie.

ocenił(a) serial na 7
xxdweraxxd

nie potrafię sobie jej w tym wyobrazić. Ona tam nie pasuje. Mam nadzieję, że Nathali się odwidzi.

xxdweraxxd

Nathalia potwierdziła na Twitterze, że grana przez nią bohaterka Nina odejdzie w odcinku pierwszym, sezonu trzeciego. Natomiast stacja Nickelodeon miała potwierdzić, że Miranda C. dołączy do głównej obsady House of Anubis. Jej bohaterka będzie miała na imię Anna.
Masakra jakaś. Ja tak jak Ty, droga założycielko tematu nie chcę oglądać Mirandy w tym serialu i ciągle mam cichą nadzieję, że komuś udało się wymyślić całkiem niezłą plotkę, w którą dużo osób uwierzyło.

BlackPassion

Też mam nadzieje, że to Nathalie będziemy oglądać a nie Mirande.
Czytałam w internecie, że Nathalia odchodzi, bo chce się skupić na nauce.

A możesz mi odpowiedzieć na kilka pytań, chodzi o TDA:
- Kim jest Eddie, bo ma jakąś moc, aby ochronić Wybraną. Dlaczego on, jaką mam moc i w którym odcinku ją odkryje?
- Czy to prawda, że Nina umrze po założeniu maski Anubisa?
- Co z Niną, Fabianem i Joy?

xxdweraxxd

Ja akurat mam odmienne zdanie. Uwielbiam HOA, ale postać Niny czasami mnie irytowała (chociaż będę za nią tęskniła). Nie wiem, czy Miranda spełni się w nowej roli, lecz na pewno będę oglądać 3 sezon. Dopóki Amber i Patricia będą w serialu, na pewno będzie dobrze. :D

ocenił(a) serial na 5
xxdweraxxd

pisze się cosgrove:|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones