PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 663
oceny
7,5 10 1 5663
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Serial ten jest godny polecenia, na razie jestem na 1 sezonie i naprawdę mnie wciągnął. Polecam oglądać po angielsku bo polska wersja jest o wiele gorsza, traci cały klimat,
szczególnie źle dobrano osobę która podkłada głos pod Nine. Oglądałem 1 odcinek po polsku i wracam o oryginalnej wersji.

ocenił(a) serial na 9
smiszny15

ja po angielsku nic bym nie zrozumiał, a jakbym musiał czytać to mniej skupiam się na akcji więc trudno...
uważam że dobrze dobrano osoby do dubbingu ale każdy ma swoje zdanie :)

ocenił(a) serial na 9
smiszny15

Zgadam się, serial ma świetną i ultra ciekawą fabułę.

malysz369

Zdecydowanie się zgadzam. Jest to serial,który już po pierwszym odcinku wciąga. Jedyne co mnie denerwuję to Nina i Fabian, sstrasznie nijakie charaktery,oni romantyczni?!!

ocenił(a) serial na 10
smiszny15

Wciągnęłam się w ten serial przez kompletny przypadek i nie żałuje. Godny polecenia.
A mój ulubiony sezon to drugi. Aktorka oczywiście że Jade Ramsey oraz aktor - Burkely Duffield.
Dubbing najlepszy. Strasznie ciekawa fabuła. 3 sezon bez Niny i Amber jest nijaki.
Serial widziałam już w sprzedaży w kioskach oraz salonach empik. Wychodzi bardzo nieregularnie
przez Media Service Zawada. Koszt około 15 zł. W cenę wliczona jest płyta + plakat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones