PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 662
oceny
7,5 10 1 5662
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

Nickelodeon stwierdził że 3 sezon będzie.
Ale Wikipedia twierdzi, że Nina wyjedzie w pierwszym odcinku, a na jej miejsce przybędzie
Anna (Miranda Cosgrove).
Co jak co, nie ufam zbytnio Wikipedii, ale zastanawia mnie to.
Wiecie może coś na ten temat więcej? Bo faktycznie Nathalii nie bd w 3 sezonie (pisała tak
przynajmniej na swoim twiterze).

Tak czy innaczej nie widzi mi się Miranda w Anubisie.
Co o tym myślicie?:(

ocenił(a) serial na 9
Netermi

Nie, ona ma już image związane z komedią, jak "Drake i Josh" czy "iCarly". Nie pasuje do dramatu, horroru, czy co to tam jest, jakim są "Tajemnice domu Anubisa".

anyPig34

własnie jest już tak jakby zbyt"uśmiechnięta"

Netermi

Miranda??? O nie...

Netermi

Miranda?
Jeżeli zamiast Nathali Ramos pojawi się Miranda Cosgvorne ( chyba tak to się pisze) , to Tajemnica Domu Anubisa będzie kompletnym dnem.
Nathalia to część tego serialu, filmu. Bez niej to nie będzie to samo, to będzie zwykła...parodia Tajemnicy Domu Anubisa.
Kocham TDA i z chęcią bym obejrzała 3 sezon, ale jeśli zagra w nim Miranda zamiast Nathali to nie będę oglądać.

xxdweraxxd

ja też nie .z mirandą to będzie porażka i nie mam zamiaru tego oglądać bez głównej bohaterki to jak harry potter bez harrego pottera

ocenił(a) serial na 9
miniblondi4

no i jak oni to sobie niby wyobrażają? że zrobi sie nagle kolejna wybrana?!

ocenił(a) serial na 9
Netermi

Lubię Mirandę z serialu "iCarly", ale jeżeli zagra w Tajemnicach Domu Anubisa, to już nie będzie to samo. Nie pasuje mi ona do roli w tym serialu.

Netermi

Cóż, jeśli Miranda zastąpi Nathalię Ramos w Anubisie mogę odhaczyć ten serial z ulubionych. Mi też się na widzi Mira w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones