PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 191
ocen
7,9 10 1 5191
6,5 2
oceny krytyków
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta

Miło widzieć,że ktoś ją jeszcze pamięta.Ostatnio zdobyłem wszystkie odcinki i po obejrzeniu nadal stwierdzam ,że jest fantastyczna-ale z chęcią bym ją zobaczyłw tv od nowa...

ocenił(a) serial na 10
karolxx

Ja też szukałem tej bajki w necie, problem był w tym, że nie znałem tytułu tylko miałem takie przebłyski w pamięci (coś o złocie, eldorado, ale przede wszystkim tą genialną muzyke). Przeszukałem wszystkie bajki w wikipedii (było ich prawie 400) i na końcu listy znalazłem ją. Od razu ściągnąłem bajke oraz soundtrack i musze stwierdzic, że nic sie nie zestarzała. Myślałem, że z perspektywy czasu straci swój charakter, ale nic z tego, dalej jest świetna, a za jak słysze ten soundtrack to aż mi ciarki po plecach przechodzą. Mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 10
karolxx

Piosenka wymiata i to równo,no ale skoro bajka świetna to i muzyczka musi być równa poziomem, swoją drogą szkoda może ,że nie nakręcili dalszej seri o poszukiwaniu kolejnych miast.Warto pomyśleć czy nasze dzieci zapamiętają jakąś bajkę na tak długo???wątpie...

ocenił(a) serial na 10
karolxx

Jest kontynuacja tej bajki (kilka tematów wcześniej jest o tym informacja) ale to już nie to samo

ocenił(a) serial na 9
grzesieksksk1988

Jestem z rocznika 91, jeżeli chodzi o tę bajkę, to mam z nią związane jedno wspomnienie, pamiętam mianowicie, że oglądałem ją zawsze rano kiedy tata lub mama ubierali mnie do przedszkola ;-).

Często zdarzało mnie się poszukiwać tytułu... aż kliknąłem na forum fw, i znalazłem użytkownika, który podał link do openingu :-).

Coś pięknego, nie spodziewałem się...

karolxx

Pamieta ktos jak to sie skonczylo? ............

ocenił(a) serial na 10
dziaru

nie pamiętam i zabieram się za oglądanie.. wszystkie odcinki są na kreskowka.pl :] jedyna bajka której postawilem 10/10.. bo kto zaprzeczy że to arcydzieło w swoim gatunku?>

ocenił(a) serial na 10
karolxx

zdobyłem wszystkie odcinki na dvdi tylko że z napisami mam ale i tak fajnie się ogląda-pozdrawiam fanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones