PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 191
ocen
7,9 10 1 5191
6,5 2
oceny krytyków
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta

bardzo byłbym wdzięczny. Pamiętam że skończyłem oglądać jak zniszczyli kondora? ale to jak przez mgłę..

ocenił(a) serial na 10
s52k

"Pamiętam że skończyłem oglądać jak zniszczyli kondora?" ->w takim razie oglądałeś jak zniszczyli statek o nazwie Solaris tylko to mi się nasuwa.
Po kilku odcinkach udaje się Estebanowi i paczce znalezć przez przypadek Złotego Kondora,którym w pózniejszym czasie się skapli jak nim sterować.I odbyli kilka przygód latając kondorem po kontynencie i w pewnym momencie kondor sam wylądował w ogromnej i głębokiej dziurze po czym spotkali pewnego doktora i jego towarzyszkę Marinche wraz z dużym osiłkiem.I dało im się odkryć tajemnicze plemię zwane Olmekami, którzy szybko się starzeją
i pragną z Estebana,Zia,Tao pobrać energię dzięki której mogą być chwilowo sprawni i energiczni.No i tak to się kręci na ucieczkach i walkach z Olmekami aż w końcu udaje im się odnalezć jedno ze Złotych Miast.Lecz niestety wódz Olmeków pragnie posiąść zródło mocy Miast do własnych celów lecz kończy się to niepowodzeniem po czym wraz ze swoim generałem giną we własnej twierdzy.Kapłanem złotych miast okazuje się być ojciec Estebana(oczywiście Esteban tego nie wie tylko Mendoza się domyślił),na koniec Esteban wraz z Zia,Tao udają się Złotym Kondorem w poszukiwanie kolejnych Złotych Miast.I taki jest koniec tego wspaniałego serialu.Dodam,że planowany jest na ten lub na przyszły rok film,opowiadający tę samą historię tyle,że z efektami 3d ipolepszona grafiką oraz na 2011 rok 3 sezony serialu anime każdy po 26 odcinków.Mam nadzieję,że jakoś pomogłem.

Satou_Kain

jezu dzięki wielkie. Jednak pamiętam trochę więcej i później skończyłem oglądać niż myślałem. jeszcze raz dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones