PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 191
ocen
7,9 10 1 5191
6,5 2
oceny krytyków
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta

http://www.petycje.pl/petycja/5051/atajemnicze_zlote_miastaa_w_tvp.html

Wątpię czy to się uda, bo taki a nie inny mamy kraj. :(

PS. Sailormoon puszczają znowu w słonecznej Italii, ponoć i Niemcy się przymierzają. Polonia 1 wprawdzie istnieje, ale nie mam sygnału i pewnie mało kto ma, a i nie ma u nas kanału anime. Polska jest krajem zacofanym i bez obrazy, ale nie tyle rząd, ile obywatele dopuścili do tego-to nie są Polacy, bo Polakiem nie jest się z pochodzenia czy narodowości, ale z mentalności. Ot, cała prawda i jestem obrażona, a ludzie muszą u mnie zabiegać o moje zaufanie m.in. właśnie z powyższej przyczyny.
To ludzie dopuścili do tego, co mamy, nie kryzys czy inne banialuki. Tak samo to każdy sam jest w większości odpowiedzialny za to, co się dzieje w jego życiu...

Podpisujcie, choć nadzieja nikła. Każdy głos jest na wagę Złotych Miast :)

agnessailormoon

ja mam na dvd z lektorem bo w tv chyba sie nie doczekamy anime

robaczek1988

Trzeba przestać oglądać tą zjeb*ną telewizje i zacząć ściągać filmy z netu. Jedynym porządnym kanałem jest Canal+

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

Na necie są do ściągnięcia z lektorem lub z napisami, jak kto woli.

Polonie1 odbieram ale niestety jak na dzisiaj gdy już szkoła mi się skończyła a trzeba zapierniczać do pracy to oglądanie kreskówek o 6 rano mija się celem. Poza tym każdy odcinek, każdego anime z P1 znam już na pamięć... a niektórych anime co się widziało max 2 razy (Złote Miasta, Slayers, Wojowniczki z Krainy Marzeń itd) to niestety nie ma gdzie... wszędzie leci jakiś syf zrobiony komputerowo który odmóżdża dzisiejszą młodzież

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones