PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 190
ocen
7,9 10 1 5190
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta

Polskie wydanie

użytkownik usunięty

Wiadomo coś o polskim wydaniu tej bajki? Czy ktoś planuje wydanie z lektorem lub napisami? Bardzo chętnie bym kupił.

ocenił(a) serial na 10

Niestety, nie ma i chyba nie będzie. Ja kupiłam wydanie angielskie i jeśli nie zależy Ci tak bardzo na napisach/lektorze to polecam. Ale na oficjalne polskie wydanie chyba nie ma co liczyć.

W sieci jest 39 odcinków z lektorem.

Na Nickelodeon zaczęli puszczać ten serial, tyle że z Dubbingiem.

ocenił(a) serial na 6
Megafil666

Obejrzałem odcinek pierwszy. Moim zdaniem to gniot. Animacja jest słaba , zjawiska takie jak wbijanie sztyletu w mur bez jego stępienia. Może inni się ze mną nie zgodzą, ale to jeden z najgorszych seriali jakie puścił kiedykolwiek Nickelodeon.

ocenił(a) serial na 9
Fabian3200

Megafil666 i Fabian3200 - oceniacie nie ten serial :D Mówicie o drugim sezonie zrobionym 30 lat później :)

Co do drugiego sezonu - animacja faktycznie zostawia zostawia wiele do życzenia, ale serial poza tym jest całkiem-całkiem (choć daleko mu do pierwowzoru). Zresztą, pisałem o tym na tanuki (jak kogoś zainteresuje):

http://czytelnia.tanuki.pl/pokaz/3072/tajemnicze-zlote-miasta-sezon-2-recenzja

Sulpice9

Właśnie dzień po moim komentarzu zajrzałem i tak... błąd mój, Fabiana i filmwebu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones