Tajna inwazja (2023)
2023 Tajna inwazja 2023, Odcinek 1
Odcinek Tajna inwazja (2023)

Odrodzenie

Resurrection 53m
6,2 963
oceny
6,2 10 1 963
Tajna inwazja
powrót do forum 1 odcinka

CO JEST

ocenił(a) serial na 5

Bardzo grubo zaczęli serial. Śmierć agentki Hill z rąk "Fury'ego", to bardzo mocna scena, która uderzyłaby dwa razy mocniej, gdyby nie głupawy momentami humor ( wątek N word, totalnie wybił mnie z rytmu, bardzo out of context, albo "Call a brotha", Fury ma zdecydowanie za dużo luzu. To jest ta okazja, gdy Marvel może być śmiertelnie poważny i na razie marnuje tę okazję, ale i tak jest bardzo dobrze. Świetna scena otwierająca, Mendelson wymiatający jako Talos, śmierć Hill z rąk mentora ( tak to widziała ), Gravik zapowiada się na dobrego villaina, Olivia Colman kradnąca cały odcinek. Jest bardzo dobrze, ale mogło być wybitnie. Podoba mi się wątek old man Fury, który już nie daje rady, co mówila mu sama Hill " Because of you, someone is gonna get. hurt" i bach. 8/10 za ten odcinek, czekam na rozwój zdarzeń.

ocenił(a) serial na 3
COLEWORLD_type

Co za głupstwa. ten serial jest zbyt poważny - brakuje mu luzu, dobrych dialogów, dobrego scenariusza. Fatalny początek - przypomina najgłupsze produkcje DC

ocenił(a) serial na 7
jos_fw

wlasnie to jest jego zaleta, ze jest na powaznie a nie tak wymuszenie smieszny jak pozostale Marvele (z wyjatkiem Straznikow ktorzy maja fajne żarty dzięki Gunn'owi)

ocenił(a) serial na 3
miko1980

Nieprawda, do niedawna była to zaleta i atut marvela, że nie połykali tak sztywnego kija jak DC. Był to humor niewymuszony, wynikający z fabuły - przede wszystkim zabawny. Jak w trzeciej części Thora. Natomiast to, co się dzieje od jakiegoś czasu - tragedia. fatalne, ciężkie dialogi (jak w DC), zero luzu, zero sensu.

ocenił(a) serial na 7
jos_fw

ale wiesz że są gusta i guściki i co jednych cieszy innych na dłuższą metę nudzi? Tak samo jak drętwe i nużące było DC bo zawsze na poważnie, a zrobili teraz Flasha nowego z jajem i od razu jest lepiej. Trzeba przełamywać schematy a nie grać na jednej nucie cały czas.

ocenił(a) serial na 8
jos_fw

Stary to dopiero 1 odcinek daj serialowi może trochę szanse a to ze jeden serial jest trochę bardziej poważny to na plus bo żaden serial marvela nie reprezentuje jednorodnego poziomu

ocenił(a) serial na 4
COLEWORLD_type

Ok madafakersie z elej, jak ja uwielbiam te ingliszwstawki! kul bro.

COLEWORLD_type

ma dużo luzu bo jest producentem wykonawczym.

COLEWORLD_type

"Bardzo grubo zaczęli serial. Śmierć agentki Hill z rąk "Fury'ego", to bardzo mocna scena, która uderzyłaby dwa razy mocniej, gdyby nie głupawy momentami humor" z rąk Fury'ego? głupawy humor? Dobre

ocenił(a) serial na 3
filmaniak1975

Dzieciaki z was - to są komiksy. Wszystko musi być serio i z patosem. Bez sensu.

jos_fw

ale to chyba nie do mnie, ja tu nawet nie zauważyłem humoru, który jest tak charakterystyczny dla takich produkcji i śmieszy mnie jak ludzie są na to tak wyczuleni

COLEWORLD_type

kurcze po tym jak Amerykanie chca zrownac z ziemia Slowacje a do UE wrzucili Pakistan to ja chyba podziekuje...

filmaniak1975

Ale wiesz, że to nie NASZ świat ? W ziemi 616 dzieje się to w serialu, a w ziemi 617 UE może nie istnieje.

chotom18

no raczej nasz swiat tylko niby co nie ktorzy nie sa ludzmi tylko skrullami

filmaniak1975

no raczej nie nasz swiat

w naszym swiecie nie ma takiego panstwa jak Wakanda

nie ma takiego panstwa jak Sokowia ( u nas jest Kosowo)


juz pomijam takie oczywistosci , ze w naszym swiecie superbohaterowie nie chodza po ulicach i nie sa dogadani z rzadem a kosmici nas nie odwiedzaja

to jest poprostu ktoras z wersji ziemii , ktora oczywiscie w wielu aspektach jest podobna ale jest tez sporo roznic

chotom18

istnieje, mowia o Uni, chyba ze o jakiejs innej...

filmaniak1975

o to to

ocenił(a) serial na 6
filmaniak1975

A wystarczyło poczekać na kolejne odcinki (zresztą już w pierwszym raczej było wiadomo, że Rhodes to skrull) zamiast od razu pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones