Tajna inwazja (2023)
2023 Tajna inwazja 2023, Odcinek 1
Odcinek Tajna inwazja (2023)

Odrodzenie

Resurrection 53m
6,2 963
oceny
6,2 10 1 963
Tajna inwazja
powrót do forum 1 odcinka

Dobry Początek

ocenił(a) serial na 2

Pierwszy odcinek według mnie wypada bardzo dobrze nie mogę się już doczekać kolejnego

ocenił(a) serial na 3
lucjan30

moim zdaniem wyjątkowo kiepska robota

ocenił(a) serial na 4
lucjan30

Początek serialu i już kaszana, bajery lasery, kosmiczne spacery i podróże, i nie potrafią wyleczyć firuemu bolącego kolana przypał!

ocenił(a) serial na 4
Maciej_203

I 10 minut później super agent daje jest założyć na łeb wur, a w innym odcinku Pewnie da radę 15 zero konsekwencji i logiki

ocenił(a) serial na 4
Maciej_203

A później kobieta w mundurze omonu, czy oni tam w ogóle to robią jakiś research?

Maciej_203

przeciez mowil , ze dal sie specjalnie zlapac

ogladales z otwatymi oczami? dal sie im zlapac i pozniej ja podsluchiwal i wiedzieli , gdzie maja isc po te bomby

ocenił(a) serial na 4
Nazarioxx

Komentowałem na telefonie w trakcie oglądania. Mówi ci to coś?

Maciej_203

no wystarczajaco mi to mowi , jestes poprostu hejterem xd

nawet nie zobaczyles odcinka do konca a juz musiales pohejcic xd

ocenił(a) serial na 4
Nazarioxx

ok pośpieszyłem się i co z tego? xd co ty masz 12lat?

Maciej_203

No debil xD

ocenił(a) serial na 4
Azejzel

Ssij!

ocenił(a) serial na 5
Maciej_203

A nie prościej obejrzeć do końca, a potem spokojnie skomentować? Ile razy to już widziałam, że ludzie oglądając serial bądź film, w tym czasie piszą na telefonie, a później nie ogarniają sytuacji i się opluwają w necie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Maciej_203

Oczywiście trzeba od razu wyjechać z agresją, a skoro o tym mowa, to samo mogłabym napisać o Twoim komentowaniu odcinka.

ocenił(a) serial na 4
alienowa

Bo wiem że się pośpieszyłem, ale niepotrzeba mi żeby dwudziestu patafianów pisało teraz komentarz w tym samym stylu, to wolny kraj I piszę co mi się podoba.

ocenił(a) serial na 5
Maciej_203

Spoko, nie chciałam się przyczepić tylko zwrócić uwagę, że może w przyszłości lepiej oglądać do końca i bardziej uważnie, a wtedy uniknie się niejasności czy sporów. Dla niektórych też jest to irytujące, a potem powstają konflikty.

ocenił(a) serial na 4
alienowa

Ok spoko, tak rozumiem że mój komentarz też mógł kogoś wkurzyć, i tak masz rację trzeba obejrzeć do końca żeby ocenić. Ale jestem tylko człowiekiem, i czasem palnę za czym pomyślę.

ocenił(a) serial na 4
alienowa

Nie wiem ale z jakichś powodów jak piszę na telefonie komentarze to z samoczynnie Filmweb zmienia mi słowa i w praca coś takiego ,,ó"

ocenił(a) serial na 4
Maciej_203

A jej właśnie w tym komentarzu dwa razy mi to zrobił już nie chce mi się tego poprawiać

ocenił(a) serial na 5
Maciej_203

Też mi czasem coś takiego wyskakuje, nie wiem dlaczego. Filmweb jak zwykle szwankuje.

ocenił(a) serial na 2
Maciej_203

Albo chcociaż wstawić nowego oka ;)

ocenił(a) serial na 4
Berserk_fw

W sumie też bym wolał wymienić oko niż nogę;)

ocenił(a) serial na 2
Maciej_203

Wow, dostałem powiadomienie, że napisałeś dopiero teraz :) Szybcy są.

ocenił(a) serial na 4
Berserk_fw

Filmweb coraz gorzej funkcjonuje!

ocenił(a) serial na 2
Maciej_203

Wiesz, na moje nie funkcjonuje wcale. Odpisuje tylko dlatego, bo dostałem mailowe powiadomienie na telefon. Tutaj zero.

ocenił(a) serial na 4
Berserk_fw

Ja dostałem powiadomienie, ale jak odpisuje z telefonu to wypisuje mi takie bzdury, losowe litery wstawia.

ocenił(a) serial na 2
Maciej_203

Mi to samo wypisuje na kompie. Ta strona to jest kurva żart. Dobrze, że już nie dodaje tu niczego.

ocenił(a) serial na 4
Berserk_fw

Ponury żart

ocenił(a) serial na 2
Maciej_203

No niestety :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones