PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95385}

Tajna misja

Mission Top Secret
7,0 878
ocen
7,0 10 1 878
Tajna misja
powrót do forum serialu Tajna misja

Pamiętam, że to oglądałem w latach 90. Zbyt wiele już nie pamiętam, ale chętnie bym obejrzał jeszcze raz. :) Był jakiś komputer co się nazywał chyba Alfa Centauri, potem jakiś bandyta napadł na siedzibę tych agentów i zawirusował komputer i wtedy dzieciaki odwirusowały komputer sterując dżojstikiem po jakiejś mapce na monitorze i likwidując wirusy, które były ikonką płomienia na drodze na tej mapce. :D
Niech to powtórzą w telewizji to pooglądam żeby się pośmiać.

Axel

Przyjemny serial :) Kiedyś TVP2 miało świetny repertuar seriali dla młodzieży.Szkoda,że przestali je emitowac.
Niestety również mało pamiętam ;) tylko parę twarzy,niektóre misje i oczywiście akcja która działa się w Polsce :) fajnie to wyglądało,jak dzieciaki z Australii kontaktowały się z Janem a pomagał mu chyba ojciec który grał hejnał na wieży Mariackiej?czasem marzy mi się,żeby TVP emitowało dawne seriale w porach wieczornych.Myślę,że wiele osób by chciało sobie przypomniec np.Tajną misję,Molly,Przygody Blackiego,Doktora z alpejskiej wioski itd.

ocenił(a) serial na 4
adrian90_2

Jeszcze "Cudowne Lata" ;)

Axel

był też jakis astrotel a ten zły nazywał sie sewydż jakos tak

raptorex

to lecialo w soboty po 5 10 15

Axel

Od 3 czerwca serial będzie emitowany w TVP ABC.

Replo

Mam nadzieję, że ktoś będzie nagrywał, bo ja tego kanału nie odbieram, niestety... a i pewnie inni też. Nie każdy odbiera DVB-T. Ja np. tylko satelitkę odbiera...

Axel

Mam ten kanał w swoim pakiecie nc+. Jak będzie stary dubbing, to pewnie to nagram.

Axel

Obejrzałem parę minut pierwszego odcinka i jednak stwierdziłem, że nie będę tego nagrywał, ale z tego co mi wiadomo to ripy w sieci i tak pewnie się pojawią.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Uświadomiłem sobie właśnie, że w dzieciństwie nie zwracałem uwagi na nielogiczności. Np. dlaczego kilkoro dzieci, z którymi skontaktowała się Jemma, miało najwyraźniej komputery na dworze?:) Albo dlaczego uzyskała ona połączenie z samymi dzieciakami, albo dlaczego każdy tak chętnie się jej - nieznajomej - przedstawiał, albo w jakim języku niby rozmawiali.

Axel

Klasyka 9/10 jak byłem mały myślałem ze to polski serial, dzięki fenomenalnemu dubbingowi, wczoraj włączyłem i nic się nie postarzał. Pamiętam że w telewizji leciał tez inny chyba australijski serial który oglądałem, przez jakiś portal mały chłopiec przemieszcza się do alternatywnej przeszłości na styl średniowiecza tylko z wysoko rozwiniętą elektryką latające statki portale kombinezony elektryczne ect. ktoś zna nazwe

PIXA_GOD

Dwa światy

John_Doe_Kobayashi

http://www.filmweb.pl/serial/Dwa+%C5%9Bwiaty-1995-36059

John_Doe_Kobayashi

A kojarzycie serial taki, chyba też australijski, o takiej dziewczynie, która przenosi się do naszego świata z jakiegoś innego. I nosiła na głowie taką tiarę i miała jakieś myśli telepatyczne. Mieszkała w domu jakiejś rodziny, która miała sklep. Leciało chyba na TVP2 w drugiej połowie lat 90.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Jest to oczywiście "Dziewczyna z przyszłości" (The Girl from Tomorrow + od razu 2. część: TGfT: Tomorrow's End). Nie wiem, czy jest nadal, ale jeszcze rok temu był na Yt (po angielsku rzecz jasna;p).

wizreal

Dzięki.
Chciałbym obejrzeć, bo nigdy do końca nie obejrzałem, ale jakoś teraz nie mam ochoty na to... Może kiedyś... Tak samo chcę sobie odświeżyć "Tajną misję", "Dwa światy" i tę drugą część - "W krainie władcy smoków". Ale zawsze brak chęci lub czasu, poza tym stary pryk już ze mnie i wstyd oglądać trochę takie seriale dla dzieci. ;)

ocenił(a) serial na 10
Axel

Nie ma co się wstydzić, wystarczy nikomu nie mówić. Rok temu obejrzałem 1/3 "Dziewczyny z oceanu", a potem jakoś mi się odechciało...

Axel

Ja ostatnio obejrzałem serial "Film pod strasznym tytułem" Polską słynną animację POLECAM calutka na Youtube 12 odcinków po 10 minut muzykę robiło Voo Voo i szczerze mówiąc nie jeden odcinek tej animacji ma lepsze przesłanie niż jakiś hollywooddzki blok buster

Axel

Klasyka mojego dzieciństwa piękne czasy chciałbym być znowu tak głupi :) ... teraz leci na tvp abc ogólnodostępny kanał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones