PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95385}

Tajna misja

Mission Top Secret
7,0 877
ocen
7,0 10 1 877
Tajna misja
powrót do forum serialu Tajna misja

Wygląda na to, że od 3 czerwca TVP ABC zaczyna emisję odcinków ten serialu codziennie około 20.00, powtórka następnego dnia około 15.45-15.55.
Warto sobie przypomnieć ten serial a najlepiej kto może to niech go sobie nagra, bo nie wiadomo kiedy znowu TVP zdecyduje się go puścić.

demol

Na pewno wszyscy fani tego serialu mieli by ochotę mieć go u siebie na dysku. Na DVD nigdy nie wyszło. Ktoś mógłby go zgrać na dysk tak jak inne seriale: Ranczo czy Ojca Mateusza, czy programy Kuchenne rewolucje itp., itd., jakaś tam osoba czy grupa, liczymy na was. Szybko kolejnej okazji nie będzie. I będzie to wersja z polskim lektorem, a nie jakaś niemiecka. Dziękuje.

ocenił(a) serial na 3
killer_pb_2

O rany, ja ja nie lubiłam tego serialu! Począwszy od dubbingu poprzez wydumane przygody bohaterów i ciągle wyłażącego z podziemi Pana Savag'a :]

libella

Jak bylem maly to lubilem ten serial. Tak samo "Niebezpieczna zatoke", "Dwa swiaty" i "W kranie wladcy smokow".

killer_pb_2

no i ktos zgral z tej telewizji czy nie ?

ocenił(a) serial na 10
killer_pb_2

killer i co znalazłeś coś lub kogoś kto nagrywa?? Ja chyba zacznę ale to już trochę późno :/ Z ostatnimi dwoma serialami mogę pomóc :)

bajkipolskie

Polecam zajrzeć na gryzonia o nicku jaril

ocenił(a) serial na 10
demol

demol mistrzu :) Dziękuję. Killer ja już mam :)

ocenił(a) serial na 9
bajkipolskie

przegapiłem ten temat :( udostępniasz może gdzieś?

owiec_1989

Udostępnione są już pierwsze odcinki pod nickiem i w miejscu o którym wspomniałem post wyżej.

ocenił(a) serial na 9
demol

dzięki na zwrócenie mojej uwagi na ten fakt :) tak to jest jak się czyta ostatni post dyskusji...

ocenił(a) serial na 10
demol

Nagrywam, ale z udostępnieniem jest problem. Format dekodera, .mts., każdy odcinek to ponad 700 MB, cały serial - 16-17 GB. Przy moim łączu uploading raczej w sferze marzeń... Chyba że ktoś zna darmowy konwerter formatów, ale bez ograniczeń w rodzaju każdy nowy plik = 5 min niezależnie od długości pierwotnego.

ocenił(a) serial na 9
wizreal

wysyłasz pocztowo? :D

ocenił(a) serial na 10
owiec_1989

jak jaril wypuści wszystkie odcinki to mogę przesłać pocztą, jestem pewien że całość zmieści się na jednej góra dwóch dvd.

ocenił(a) serial na 9
bajkipolskie

spoko, z gryzonia to lajtowo

ocenił(a) serial na 10
owiec_1989

Gryzoń się coś spóźnia :/

ocenił(a) serial na 9
bajkipolskie

widzisz? jak na życzenie :)

ocenił(a) serial na 10
owiec_1989

są jeszcze z dzisiaj nowe 4 :D

wizreal

Ja znam parę takich programów a osobiście polecam bardzo dobry i darmowy: FormatFactory. Konwertuje niemal wszystkie dostępne formaty audio i wideo, mts również.

ocenił(a) serial na 9
wizreal

ja do konwertowania materiałów nagranych z tv używam mkvmerge. Prosty jak budowa cepa, dodatkowo można dać kompresję i bez widocznego spadku jakości urwać trochę megabajtów, chociaż nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. I nic wymyślnego nie robię, po prostu konwertuję. Ma też opcję podziału wg czasu, rozmiaru

ocenił(a) serial na 10
owiec_1989

Prawdę mówiąc, nie dodałem na Yt niczego od chyba 7 lat, więc strzelam z prędkością. Gdy będzie całość, spróbuję z tymi programami.

ocenił(a) serial na 10
wizreal

Dziś rozpoczynam. Kanał https://www.youtube.com/channel/UCa9uAethQvAJ3StlcxFqNmQ/videos

ocenił(a) serial na 10
wizreal

No i już.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones