serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tajne akcje CIA

The Agency
2001 - 2003
1h
7,3 304
oceny
7,3 10 1 304
Serial pokazujący codzienną walkę agentów CIA z różnymi organizacjami przestępczymi. Przedstawia tajne akcje agentów przeciwko różnym zagrożeniom w USA a także na całym... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Tajne akcje CIA zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Serial pokazujący codzienną walkę agentów CIA z różnymi organizacjami przestępczymi. Przedstawia tajne akcje agentów przeciwko różnym zagrożeniom w USA a także na całym świecie. Dla CIA pracuje cały sztab różnych specjalistów: od ludzi zajmujących się robotą papierkową aż po speców od efektów specjalnych (robiących np. miski z "wybuchowej gliny"). Ich zadanie to obrona, rozwiązywanie skomplikowanych zagadek szpiegowskich, walka z terrorystami i reżimem poprzedniej i obecnej epoki.

studio
Agency Films / CBS Productions / Radiant Productions / więcej
tytuł oryg.
The Agency
inne tytuły
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA) i Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie nawidzę seriali typu CIA kryminalne zagadki Ułan-Bator, Kości, Ości itp.. Rzygać się chce na te wszystkie serialiki. Kiedy nie przełączę stacji tam o pie***nych morderstwach. Cieszę się, że powstają dobre seriale komediowe czy chociażby obyczajowe, bo od tych porozwalanych łów, pociętej skóry robi się nie dobrze.

Mam oba sezony

ocenił(a) serial na 8

Mam oba sezony Tajnych akcji CIA tylko czy znajdzie się osoba żeby zrobić do nich napisy?

CBS ACTION

ocenił(a) serial na 8

emituje dzisiaj 18 odcinek Tajnych akcji CIA o 20, niestety zorientowałem się dopiero teraz, czy komuś udało się zarejstrowac serial od poczatku?

Witajcie

gdzie można obejrzeć ten serial?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones