Will Patton I

William Rankin Patton

7,2
8 238 ocen gry aktorskiej
Will Patton I
Will Patton urodził się 14 czerwca 1954 roku w Charleston w Południowej Carolinie.
Przez 3/4 semestru uczęszczał do North Carolina School of the Arts, zanim został wyrzucony. Dużo podróżował zarabiając na życie, m.in. jako sprzedawca choinek, robotnik na budowie, oczyszczał nawet rzekę Mississippi z ropy. Po przybyciu do Nowego Jorku zaczął grać w teatrze, żeby zarobić na życie. Ciągle dorywczo pracował, aby mógł uczyć się aktorstwa z Lee Strasbergiem w Actor's Studio Josephem Chaikinem w Open Theater w Nowym Jorku. W początkowym okresie swej kariery Will był członkiem nowojorskiej eksperymentalnej grupy teatralnej o nazwie 'Winter Project '. Wystąpił w "Tourist and Refugees #2" i Rearrangements"(1979). Za pierwszą rolę otrzymał nagrodę OBIE. W 1979 roku nakręcił krótki undergroundowy film "Minus Zero" a także wystąpił w kilku niezależnych amerykańskich produkcjach, jak Third Person (1981). Po kilku występach teatralnych, zdobyciu kilku nagród (m.in. jeszcze raz OBIE oraz dwukrotnie Villager Award za "Dark Ride" i "Goose i Tomtom") zadebiutował na srebrnym ekranie rolą Joego w filmie Silkwood". Zagrał także w kilku serialach. Dziś jest cenionym aktorem, gra głównie role drugoplanowe. Wystąpił m.in. w takich filmach jak "Rozpaczliwie szukając Susan", "Klient", "Wysłannik Przyszłości", "Armageddon", czy "Tytani".
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 14 czerwca 1954

miejsce urodzenia: Charleston, Karolina Południowa, USA

wzrost: 177 cm

Ma dwoje rodzeństwa.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W wysłanniku przyszłości wyglądał jak Talar w Wiedźminie

że nie ma leku na łysienie ani żadnego sposobu na regenerację włosów :)))
Bo gdyby taki lek istniał i był nawet horrendalnie drogi, to ludzi tak majętnych jak Will byłoby na niego z pewnością stać :)
A co do samego Willa...
Zawsze trzyma pewien bardzo przyzwoity poziom, i wtedy, gdy gra jedną z wiodących ról, i...

odtwórcą ról drugiego planu...

I na jego twarzy i jak na niego patrzę
Super koleś

Tak jest! Will to bardzo dobry aktor.Stwierdziłem to po kilku filmach gdzie zagrał! Naprawdę chciałbym go częściej oglądać na "dużym ekranie"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones