Nie nawidzę seriali typu CIA kryminalne zagadki Ułan-Bator, Kości, Ości itp.. Rzygać się chce na te wszystkie serialiki. Kiedy nie przełączę stacji tam o pie***nych morderstwach. Cieszę się, że powstają dobre seriale komediowe czy chociażby obyczajowe, bo od tych porozwalanych łów, pociętej skóry robi się nie dobrze.
Serial po prostu super! Jako sensacyjny nie ma sobie równych. Mam tylko pytanie: co się stało z Terri i Stilesem w drugim sezonie kiedy Lowel została porwana przez wywiad północnokoreański? Proszę o pomoc ponieważ to był ostatni odcinek jaki oglądałam a skończył się on wybuchem bomby ( no ale nie wiadomo czy Stiles w...
więcej