PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136581}

Tajniacy

Spooks
7,7 563
oceny
7,7 10 1 563
Tajniacy
powrót do forum serialu Tajniacy

W których sezonach gra Richard Armitage ?

ocenił(a) serial na 7
Darciia

http://www.imdb.com/character/ch0079399/filmoseries#tt0160904 :]

edit:
ciekawe co cię tu przywiodło ;)

diana6echo

Brak seriali i jeden z ulubionych aktorów ( nie, nie przez Hobbita )

ocenił(a) serial na 7
Darciia

no dobrz

diana6echo

haha, mnie Hobbit :D

nunax4

jak większość :) nie ma co się dziwić, nie było szansy, żeby taka ilość ludzi trafiła na to samo wcześniej :) - ja również

diana6echo

Ja szczerze mówiąc zdążyłam obejrzeć już North & South i Robin Hooda i dlatego właściwie zdecydowałam się na Hobbita ;) dlaczego, DLACZEEEEGOOO R. Armitage ma tak ubogą filmografię???? I gra w filmach w których zazwyczaj umiera???

ocenił(a) serial na 7
Eveline273

bo gra w serialach?

diana6echo

Mam nadzieje że po Hobbicie dostanie trochę propozycji na dobre filmy, nie chciałabym zobaczyć go w jakiejś kiepskiej komedii romantycznej :/ tak mi się podobała postać Thortona w North&South, że chętnie obejrzałabym jakiś nowy film kostiumowy też z nim w roli głównej ;)

ocenił(a) serial na 7
Eveline273

na imdb jest dyskusja czy Armitage pasowałby na kolejnego Bond'a :> no ale taki wątek się pojawia przy każdym brytyjczyku, na którego w chwili obecnej padają światła reflektorów...

ocenił(a) serial na 8
Darciia

Te sezony, w których gra R. Armitage są niestety najsłabsze (ale to moje zdanie oczywiście).

ocenił(a) serial na 7
Jaenelle88

Jest tam kilka bezdennie nudnych i durnych odcinków ale są też i bardzo dobre.

ocenił(a) serial na 8
diana6echo

Owszem, ale mnie się nie podobało, to, jak pokierowali całą postacią Lucasa Northa. Już chyba na zawsze będę wielbicielką Adama :) oraz Ruth.

ocenił(a) serial na 8
Jaenelle88

Ale pomimo tych słabych ostatnich sezonów to i tak najlepszy serial o tajnych agentach, jaki widziałam :)

ocenił(a) serial na 7
Jaenelle88

Ja oglądam w tej chwili 9 sezon i jestem lekko zawiedziona... musieli mu dorobić kolejną laskę i jeszcze pokręcić przeszłość? To tak jakby w grze rzucić kośćmi i trafić na potrójnego krytyka: wchodzisz po schodach, potykasz się i ochraniacz z twojego kolana wbija ci się w szczękę powodując jednoczesną dekapitację, a twoja głowa potoczyła się k10 metrów od tułowia :|

ocenił(a) serial na 8
diana6echo

Twoja przenośnia mnie zniszczyła :D

ocenił(a) serial na 7
Jaenelle88

Polecam się na przyszłość ;)

ocenił(a) serial na 8
diana6echo

mnie też, moja reakcja po jej przeczytaniu to ciche yyyy ; )))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones