PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123636}

Tajny świat Alex Mack

The Secret World of Alex Mack
7,1 173
oceny
7,1 10 1 173
Tajny świat Alex Mack
powrót do forum serialu Tajny świat Alex Mack

Jak ktoś by go miał i chciał sie wymienic to piszcie na kamil5452@wp.p

Kamil5452

to jest serial leciał kiedys on na kanale nickelodeon w 1999 roku w polsce

mspunk

i chyba rowniez w telewizji regionalnej tak samo jak:

"Pelzaki"

http://www.filmweb.pl/serial/Pe%C5%82zaki-1991-99212

"Aaahh!!! Prawdziwe potwory"

http://www.filmweb.pl/serial/Aaahh!!!+Prawdziwe+potwory-1994-118031

pozdro:)

mspunk

no chyba ze sie myle (a moge) bo kojarze serial z telewizji regionalnej o dziewczynie ktora miala zwariowane pomysly, wnerwiajacego brata oraz kumpla ktory wchodzil do jej pokoju przez okno;) tylko ni cholery nie pamietam tytulu bo to dawno bylo;)

pozdro:)

użytkownik usunięty
GustGustaw85

ten serial leciał w soboty w południe w cyklu Walta Disneya w jedynce a potem też chyba i o innych porach na tygodniu (już nie pamiętam dokładnie) w połowie lat 90 tych i opowiadał o dziewczynie - Alex, która idąc pewnego dnia do szkoły wpadła pod koła ciężarówki z chemikaliami i te chemikalia wylały się na nią ale zdążyła uciec, potem sie okazało, że to były jakieś tajne chemikalia, po których Alex dostała niezwykłych umiejętności tzn potrafiła zamieniać stan skupienia swojego ciała - stawała sie przezroczystą kałużą wody i odtąd jej celem było odkrycie tajemnicy powstania tych chemikaliów więc przy pomocy swojego kumpla (tylko on znał całą prawde) starała sie odkryć tą tajemnicę ale przy okazji zawsze wdawała sie w różne kłopoty, z których w gruncie rzeczy wychodziła obronną ręką dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, miała też starszą siostrę, z którą wciąż sie kłóciła i uwielbiała chodzić w czapkach, miała ich całą kolekcję, była typem chłopczycy

fajny serial dla dzieciaków, zawsze mnie odprężał ale miałam problemy z zapamiętaniem tytułu, no i dziewczyna fajnie grała, taka była energetyczna i niezależna

GustGustaw85

O wchodzeniu przez okno - "Klarysa wyjaśni wszystko" z aktorką grającą Sabrinę - nastoletnią czarownicę w tymże serialu, tylko w Sabrinie była starsza.

wizreal

wiem wiem juz o tym od dawna ale dzieki za pomoc;)


http://www.filmweb.pl/serial/Clarissa+wyjaśni+wszystko-1991-40020


mspunk

a jednak pomylka;/ sorrka:)

poszukalem na youtubie i niestety to nie byl ten serial:(

pozdro:)

GustGustaw85

Tzn to nie był kanał Nickelodeon tylko Fantastic, który był kodowany w telewizji kablowej analogowej Aster, tylko leciały na nim seriale i bajki z pasma kanału Nickelodeon z lektorem potem były zdubbingowane. Możliwe ze były w telewizji regionalnej. A skąd to regionalna?

mspunk

no toc z Polski;)(zart) czy to wazne skad regionalna skoro wszystkie regionale roznily sie tylko panorama, pogoda i sportem;)???

pozdro:)

GustGustaw85

No bo ja nie wiem co to są regionalne? Sorry ale w Stolicy nie miałem z czymś takim odczynienie hyhyhyhyhyhy ;P

mspunk

a to wtedy sorrka bo fakt faktem to może regionalne roznily się troszkę programami w swym rejonie gdzie ta regionalna miała swój zasieg;) tak jak np. na tvp gdansk był puszczany "Rodno Ziemio" o kulturze kaszubskiej ale jestem prawie pewien ze filmy i bajki dla dzieci na każdej regionalnej leciały te same:)

użytkownik usunięty
GustGustaw85

Szkoda, że mało kto o tym serialu pamięta, bo chętnie zobaczyłbym go ponownie w jakiejś ogólnodostępnej stacji.

Również chętnie bym obejrzała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones