PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126301}

Tak, kochanie

Yes, Dear
6,6 5 532
oceny
6,6 10 1 5532
Tak, kochanie
powrót do forum serialu Tak, kochanie

Po obejrzeniu kilkunastu odcinków stwierdzam że serial ten zasługuje góra na 3 z 10.Nic w
nim nowego a przede wszystkim nic śmiesznego ,,gra aktorska na niskim poziomie i ani
jednego zabawnego bohatera .Nie nazwałabym tego komedią a raczej kiepską próbą
nagrania czegoś co nazywamy komedią...oj kiepsko!!!!

użytkownik usunięty
debora_filmweb_filmaniak

to idz ogladaj sobie alvina i wewiorki albo zmierzch he he he
nie wiem ile Ty masz lat ale chyba fora dla dzieci i nastolatkow
to raczej nie tu...

Dobrze piszesz, kto daje takiej szmirze jaką jest zmierzch 10/10? To filmidło właśnie jest próbą nagrania... sama nie wiem czego? Nakręcili coś ale gatunku nie wymyślili na to "dzieło" z dziewuchą, która ma wiecznie niedomkniętą buzię i chłopakiem, który wygląda na niedomytego - pomijając fakt, że żadne z tych dwojga nie posiada żadnego talentu aktorskiego.

dla twojej wiadomości już bardzo dawno temu skoczyłam 18 .Każdy ma prawo oglądać co chce a i właśnie takie wypowiedz jak twoja świadczy o niedojrzałym wieku,,,ja szanuje wypowiedzi innych ponieważ każdy ma inny gust i lubi co innego ...po co krytykować użytkowników tu powinno się pochwalać lub nie filmy ...wy tu wchodzicie by krytykować siebie wzajemne a to już odbiega od tematyki...

użytkownik usunięty
debora_filmweb_filmaniak

Drogie dziecko mam rozmawiac z kims o kinie kto nie widzial w swoim nastoletnim zyciu dobrego filmu?
Wez ogarnij sie lepiej nim cos od mnie znow nabazgrzesz.
Moje wypowiedzi to moje gusta i tyle.

Aty nadal swoje ,,no nic widzę że nie ma rady..Zakończmy tę niepotrzebną dyskusję która i tak do niczego nie prowadzi...ja uważam swoje a ty swoje więc niech tak zostanie"moje drogie dziecko"

ocenił(a) serial na 3
debora_filmweb_filmaniak

Dziwię się, że było aż 6 sezonów. Od czasu do czasu zdarzy się jakaś śmieszna pojedyńcza scena. Tak to serial wogóle nie śmieszy. Ludzie pamiętajcie: "Śmiech wymuszany przez publiczność nie oznacza, że serial jest śmieszny." =D

ocenił(a) serial na 7
Kondzioslaw

Serial spoko. Moim zdaniem głównym zarzutem jest dla niego to, że był kręcony do innych widzów niż teraz. Teraz nasz śmieszy coś innego " Przyjaciele, seks, alkohol" stąd też taka popularność HIMYM itp. Skoro było tyle sezonów, to serial się sprzedawał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones