PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114791}
7,5 31
ocen
7,5 10 1 31
Tales of the South Seas
powrót do forum serialu Tales of the South Seas

pamiętam

ocenił(a) serial na 8

pamiętam ten serial, był niezły, w ogóle takie przygodowe seriale/filmy cieężko jest zrobić dobrze, a ten się udał:plenery, morze,statki, ani zbyt ubogo (nie zauważyłem większych niedopracowań np w kostiumach czy scenografii), ani z wielkim przepychem.podobał mi sieten serial, aha i aktorzy byli ciekawi i nieźle grali (margaritta i roxton z "lost world")

ocenił(a) serial na 8
892118

Jeszcze raz bym obejrzał ten fajny serial,ale nigdzie nie mogę go znaleźć:( Gdyby ktoś wiedział gdzie znaleźć ten serial to niech pisze.

karolxx

Hej! też oglądałam ten serial, tvp puszczała go prawie równoczesnie co Zaginiony świat, w którym też grali William Snow i Rachel Blakely.
Na YouTube są tylko 3 odcinki,
poniżej wstawiam link, gdzie można znaleźć wszystkie, ale to jest wersja z rosyjskim dubbingiem! innej nie znalazłam i też byłabym wdzięczna za informacje

http://all-shares.com/download/g4420550-tales-of-the-south-seas-01.rar.html

Seiya

Hej! Seya piszesz, że oglądałaś ten serial w tvp był on tam w polskiej czy w angielskiej wersji( chodzi mi o nazwę). Był tam jako Tales of the South Seas czy jakoś inaczej, bo może tak jak kilka seriali z którymi się kiedyś spotkałam nazwy na stronach z filmami były tylko po polsku. I może z tym też tak jest, bo ja sama chętnie bym go obejrzała, a nie mogę go znaleźć. Liczę na szybką odpowiedź i serdecznie dziękuje i pozdrawiam!!!!! <3

Kate341998

w tvp 1 serial figurował jako Opowieści z Mórz Południowych

Seiya

Dziękuje, trochę szkoda, że taka nazwa, bo liczyłam na to, że będzie sytuacja podobna do Miecza Prawdy, gdzie polska nazwa nie odpowiadała angielskiej i liczyłam na to, że jednak będę mogła obejrzeć wszystkie odcinki. Jeszcze raz dziękuje :*

karolxx

http://www.youtube.com/results?search_query=Tales+of+The+South+Seas+-+S01E01+&oq =tales+of+the+south+seas&gs_l=youtube.1.0.35i39j0i19.1222.10413.0.11926.23.23.0. 0.0.0.120.1667.22j1.23.0...0.0...1ac.1.13SMF_Jik8U

Tu są chyba wszystkie odcinki w kawałkach.

ocenił(a) serial na 8
karolxx

Może po latach łatwiej ten serial znaleźć, miał też francuski tytuł...
" Les aventures des mers du Sud "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones