PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 432
oceny
6,0 10 1 16432
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Zamiana Piotra

ocenił(a) serial na 4

Mam wrażenie, że reżyser 3 serii w ogóle nie oglądał poprzednich! Jak można było tak
zmienić postać? Pomijam już zmianę aktora na Gabriela, który średnio sobie radzi, ale
wątki ma napisane po prostu tragicznie. Na końcu 2 sezonu Piotr wścieka się na Sylwię, że
przespała się z Robertem i jest głuchy na wszelkie wytłumaczenia "byłam pijana, to nic nie
znaczy", czuje się zraniony - a co robi nowy Piotr? Idzie do łóżka z Martą bez żadnego
powodu, kompletnie nie zbudowali więzi między nimi tylko od razu ich wrzucili do łóżka.
Jakaś paranoja. A Piotr z 2 sezonu, który denerwuje się że dla dziewczyn to pocałunek już
chyba nic nie znaczy? W 3 całuje się z Martą chwilę po zaproszeniu do hotelu Doroty. Nowy
reżyser popsuł ten serial i nie dziwię się, że nie będzie 4 serii.

cupriaczek

Bardzo dobra opinia powyżej, zgadzam się z nią w 100 procentach. Zmiana aktora była do bani.

cupriaczek

Kompletnie nieprzekonująca zmiana. Lepiej by zrobili, jakby nie udawali, że to ta sama postać, skoro wrócił ktoś całkowicie inny. Ludzie się zmieniają, ale nie o 180 stopni. Piotr był wrażliwy - nowy jest całkiem nieczuły, Piotr miał sumienie, które nie pozwalało mu źle postępować - nowy nie ma, Piotr dbał o innych - nowy dba o siebie, Piotr unikał zbliżeń, nie umiał nic zrobić z dziewczyną - nowy zalicza, co popadnie, Piotra zdrada zraniła dogłębnie - nowy ją wybacza i sam postępuje podobnie. Już nie mówię o wyglądzie, stylu...

Chociaż ten cyrk z postacią Piotra dobrze pasuje do całego sezonu, który jest jakąś farsą, zupełnie niewiarygodny, prawie w ogóle tańca, wątków artystycznych, za to mnóstwo banalnej telenoweli, wręcz komiczny wątek romansu-związku z Jerzym, idiotyczne problemy i straszna nuda. Nie obejrzałam całości, bo nie zdzierżyłam. Już drugi sezon był znacznie gorszy od pierwszego, ale trzeci to już porażka.

cupriaczek

Zgadzam sie. Ta zmiana naprawde nie wyszla. aktor w 3 serii jest zupelnie nie podobny do Piotra. Ciekawe dlaczego tak dziwnie wyszlo i dlaczego ten "stary" Piotr juz nie gra ?

ocenił(a) serial na 8
kazkas

już prędzej Miron przypominał Piotra z I i II sezonu niż obecny.. Trochę Gabrielowii się oberwało za to że przyszło mu grać bohatera totalnie nie pasującego do tego jaki był pokazywany przez 2 sezony, z góry był wystawiony na lincz i porażkę przez scenarzystów. A kto wie, gdyby zagrał Piotra jakiego znamy, być może źle by to nie wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones