serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tata, a Marcin powiedział...

1993 - 1999
8m
6,3 5 820
ocen
6,3 10 1 5820
Każdy odcinek przedstawia rozmowę pomiędzy ojcem (Piotr Fronczewski) i synem (Mikołaj Radwan) na temat przyniesiony przez syna po rozmowie z swoim kolegą - Marcinem (nie... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Tata, a Marcin powiedział... zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Każdy odcinek przedstawia rozmowę pomiędzy ojcem (Piotr Fronczewski) i synem (Mikołaj Radwan) na temat przyniesiony przez syna po rozmowie z swoim kolegą - Marcinem (nie występującym w serialu). Charakterystyczne zdanie "Tata,a (tata) Marcina powiedział...", które zaczyna każdą odsłonę, dało tytuł serialowi oraz na trwale weszło do języka publicznego.

studio
Akson Studio
tytuł oryg.
Tata, a Marcin powiedział...
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wiele osób nie rozumie, że nie wszystko jest dla wszystkich, a ten serial ma po pierwsze bawić i moim zdaniem doskonale pełni tę funkcję. Poczucie humoru każdy ma inne, więc dobrze by było uszanować odczucia innych w tym zakresie. On się nie musi każdemu podobać! Rola Mikołaja Radwana bezbłędna.

Czy są gdzieś odcinki na vod albo yt?

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Ha ha, a w mojej miejscowości mieszka taki facet co dostał ksywkę od tego serialu! Do dziś nazywają go "Tata Marcina":)

Leciało to chyba przed Flinstonami i strasznie mnie i moich kolegów nudziło i wkurzało, a teraz z chęcią bym to obejrzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones