serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Taxi Brooklyn

2014 - 2015
52 min.
6,4 457
ocen
6,4 10 1 457
Urodzony w Marsylii taksówkarz zaprzyjaźnia się z nowojorską policjantką i razem rozwiązują sprawy kryminalne. więcej mniej
Taxi Brooklyn zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Chyler Leigh wciela się w rolę twardej, nowojorskiej policjantki Caitlyn "Cat" Sullivan z wydziału kryminalnego. Za niesubordynację i konflikt z przełożonym zostaje zdegradowana do odbywania pieszych patroli ulicami Brooklynu. W trakcie jednej z interwencji zakończonej pościgiem, poznaje Leo Rumbę (Jacky Ido), urodzonego w Marsylii,Chyler Leigh wciela się w rolę twardej, nowojorskiej policjantki Caitlyn "Cat" Sullivan z wydziału kryminalnego. Za niesubordynację i konflikt z przełożonym zostaje zdegradowana do odbywania pieszych patroli ulicami Brooklynu. W trakcie jednej z interwencji zakończonej pościgiem, poznaje Leo Rumbę (Jacky Ido), urodzonego w Marsylii, dowcipnego i pełnego optymizmu brawurowego taksówkarza. W zamian za pomoc w rozwiązaniu problemu z zieloną kartą i widmem deportacji, Leo zostaje prywatnym kierowcą Caitlyn, nieoficjalnym pomocnikiem i przyjacielem. Wspólnymi siłami rozwiązują kolejne zagadki kryminalne i próbują odkryć prawdę o zabójstwie ojca Caitlyn.

studio
Europacorp Television
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych