Chyler Leigh 

Chyler Leigh Potts

7,6
2 699 ocen gry aktorskiej
Chyler Leigh
Chyler Leight spędziła dzieciństwo w Virginia Beach, w wieku 12 lat przeniosła się ze swoja mamą do Miami. Przez siedem lat uczyła się w domu, bowiem żeglowała razem ze swoją rodziną przez Karaiby, do dziś uwielbia wszystko, co związane jest z wodą. Kiedy wróciła na ląd pracowała przez kilka lat jako modelka. Do tego jeszcze pojawiała się w reklamówkach. W 1996 roku była współgospodarzem programu telewizyjnego pt. „Hall Pass”. W 1999 roku brała udział w sezonie pilotowym „Saving Graces” niestety serial nie przyjął się. Po tym wszystkim zaczęła grac „Safe Harbor”. Oglądać ją można w takich filmach jak „To nie jest kolejna komedia dla kretynów”, „Girls Club”, „Wilder Days”. Prywatnie od 20 lipca 2002 jest żoną Nathana Westa z którym ma syna Noah Wilda.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 kwietnia 1982

miejsce urodzenia: Charlotte, Karolina Północna, USA

wzrost: 169 cm

mąż Nathan West (od 20.07.2002), 3 dzieci: syn Noah Wilde (ur. 2003) i 2 córki: Taelyn (ur. 2006) i Anniston Kae (ur. 07.05.2009)
W 2001 roku wystąpiła w teledysku Marilyna Mansona "Tainted Love".
Była brana pod uwagę do roli Astronemy w serialu "Power Rangers w Kosmosie", którą zdobyła Melody Perkins.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Się zakochałem ;p

W teledysku Marilyna Mansona, wyszła ŚWIETNIE. Zaryzykował bym stwierdzeniem, że to jedna z najpiękniejszych kobiet jakie widziałem. Zajebista. :)

Manson i Tainted Love

użytkownik usunięty

W tym teledysku wygląda zajebiście.

Przy trójce dzieci, które urodziła w młodym wieku! Ani figury jej nie ubyło, ani urody!

Matko, w życiu bym jej nie poznała w komedii dla kretynów. Oglądałam film tysiąc razy i nie przypuszczałabym, że to ta sama osoba, która gra siostrę Supergirl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones