PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500254}
6,7 68
ocen
6,7 10 1 68
Tayutama Kiss on my Deity
powrót do forum serialu Tayutama -Kiss on my Deity-

Co sadzicie o Tayutama ?

ocenił(a) serial na 9

Moim zdaniem to anime mogą docenić fani komedii romantycznych. Humoru nie możemy
się spodziewać na wysokim poziomie, lecz też nie leci on przy samej bandzie. Jest to serial
przy którym nie idzie się nudzić, w moim przypadku odczułem chęć obejrzenia następnego
odcinka (to są moje odczucia) co może wskazać na zainteresowanie. Nie będę ukrywał ze
bardzo podobało mi się zakończenie tego anime co jeszcze bardziej wpłynęło na moja
ocenę końcową. Bez żadnych westchnięć i namysłów mogę gorąco polecić tą serie. Moja
ocena oczywiście 9/10. Pozdrawiam.

biro85

Anime ogląda się przyjemnie i tak jak ty czułem chęć oglądania następnego odcinka lecz dużo mniejszą niż w wypadku niektórych innych anime. Fajna kreska i grafika , a postacie są fajnie kreowane , aczkolwiek potem Mashiro Mito wydawała mi się już zbytnio słodka i na prawdę wolałbym naszego bohatera widzieć razem z jego odwieczną przyjaciółką , Ameri Kawai. Może to dlatego ,że ta postać mnie się bardzo spodobała. Uważam , to anime za udane , chociaż nie mogę powiedzieć ,że to najwyższa półka. Również jak i poprzednik polecam i zostawiam ocenę 7/10. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones