PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 569
ocen
7,8 10 1 46569
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Pewnie wielu z Was już to wie, że finał pierwszej części 3 sezonu wyciekł do sieci

Twórca serialu Jeff Davis wydał oświadczenie na ten temat. Zaznaczył, że jest w szoku i nie ma
pojęcia jak to się stało, jednocześnie zwrócił się z prośbą by powstrzymać się od ściągania
tego odcinka i obejrzeć go wraz z resztą świata, ponieważ to jest biznes, który opiera się na
reklamach. Czym więcej osób je zobaczy, tym więcej kasy dostanie stacja.

Dodatkowo prosił by nie wrzucać żadnych spoilerów odnośnie odcinka 12.

Od siebie dodam, że nas to raczej nie obowiązuje, ponieważ w Polsce żadna stacja nie
emituje 3 sezonu Teen Wolfa. Jednak chciałbym by jednak powstrzymać się od wpisywania
spoilerów gdziekolwiek, do czasu oficjalnej emisji odcinka, by nie popsuć zabawy innym
osobom m.in. Polakom mieszkającym za granicą.

Xemidra

A co mnie obchodzą Polacy za granicą,i tak się dowiedzą a spoilery można pisać gdzie sie chce,odcinek jest więc pisze gdzie kolwiek chce nikt mi nie zabroni.Ty

ocenił(a) serial na 10
DarthSamotnik

Nikt Ci niczego nie zabrania. To po prostu taka prośba.

Xemidra

To już jest finał?! Myślałem, że jest 13 odcinków

Krzycho39

Skąd żeś się urwał,nawet tego nie wiesz człowieku.Finał pierwszej części zezonu nie koniec.Oglądasz i nie wiesz podstawowych informacji.

DarthSamotnik

Ja mam życie, nie siedzę 12h przed kompem...

Weź sobie znajdź dziewczyne

Krzycho39

Takie teksty to do swoich kolegów gadaj,a tekst o dziewczynach daruj sobie gościu kolorowy.

DarthSamotnik

Po twoich wypowiedziach wnioskuję, że jesteś gimbus.

Krzycho39

Nie bedę na ciebie przeklinał,bo szkoda takiego dzieciaka jak ty.Więc krzyż na drogę,oby była krótka.

DarthSamotnik

Potwierdziło się...

Xemidra

O oglądalność nie ma się co martwić:) Gdybym np ja mieszkała w USA obejrzałabym 2x (zwłaszcza, że odc wg mnie rewelacja!). I tak zrobi 99% widzów:)

użytkownik usunięty
Pat1991

ja odcinek już widziałam, ale i tak z miłą chęcią obejrzę jeszcze raz kiedy oficjalnie wrzucą do sieci :)

Ja się za to nie mogę doczekać soundtracku odcinka:) Jest już jedna piosenka....ale mnie najbardziej interesuje ta ze sceny Jennifer/Kali:) Dlatego czekam na ten poniedziałek/wtorek z niecierpliwością:D

użytkownik usunięty
Pat1991

która piosenka już jest?

http://www.youtube.com/watch?v=qdX1Tt2TV0w

ocenił(a) serial na 9
Pat1991

Też sobie we wtorek rano z miłą chęcią obejrzę odcinek:)

użytkownik usunięty
Pat1991

tak myślałam, że to ta :) bardzo fajna jest

ocenił(a) serial na 10
Pat1991

Listę piosenek z najnowszego odcinka udostępnią zapewne dopiero po emisji odcinka w USA.
Polecam sprawdzać oficjalną stronę MTV soudtrack.

Xemidra

Wiem wiem:) Dlatego niecierpliwie czekam na wtorek (naszego czasu). Bo trzeba przyznać, że muzykę dobierają w TW idealnie!:) Piosenki są świetne!:) Wydaję mi się nawet, że moja ukochana piosenka http://www.youtube.com/watch?v=tlEP2oeZlkc
(jeszcze z 1 sezonu) po tym odc może już nie być "najbardziej ukochaną":D

ocenił(a) serial na 10
Pat1991

Faktycznie ścieżka dźwiękowa dobrana jest perfekcyjnie.
Wszystkie inne seriale i większość filmów nie dorasta im do pięt pod tym względem.
Z drugiej strony tego właśnie powinniśmy się spodziewać po stacji muzycznej.

Osobiście dodam, że za muzykę w tym serialu odpowiada jeden gościu i wielkie brawa dla niego.

Xemidra

Poważnie? Tylko 1 osoba? Wow! A myślałam, że pracuję nad tym sztab ludzi:) No ale na prawdę czapki z głów dla tego gościa:) Nie znam serialu z lepszą ścieżką dźwiękową (no może tylko Supernatural ma równie dobrą).

ocenił(a) serial na 10
Pat1991

Gdzieś czytałem z nim wywiad. Chyba właśnie na MTV soundtrack.
Być może przy ścieżce faktycznie pracuje więcej ludzi ale on dobiera muzykę.

Seriale The CW też mają dobrze dobraną muzykę ale moim zdaniem jest ona "na jedno kopyto".
W telewizji zdarzają się "dźwiękowe perełki". Przykładowo: http://www.youtube.com/watch?v=DkD8AcvlA2c

Jednak żadna z pozycji nie dorównuje w tym MTV. Jednocześnie nie we wszystkich produkcjach taki rodzaj muzyki by się sprawdził. Niekiedy lepiej jeżeli ta muzyka tylko akcentuje pewną chwilę lub jej nie ma w ogóle.

ocenił(a) serial na 9
Xemidra

Świetny. Co prawda nie podoba mi się powrót do motywu z Peterem w końcówce, ale cała reszta była genialna. Ten sezon jak na razie rządzi, jeśli druga połowa bedzie chociaż w połowie tak świetna, to będzie genialnie. Byle do stycznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones