PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Allison i Isaac <3

ocenił(a) serial na 9

Po ostatnim odcinku jestem ich ogromną fanką, być może dlatego, że nie przepadam za Scottem, ale sami przyznajcie, że sceny Isaaca i Allison były genialne. Te spojrzenia, aż ciarki przechodzą:)

http://24.media.tumblr.com/91ab0f86d5e06607e14da19b3d351117/tumblr_mn2sqbOb141qa 2siyo1_500.gif

aangelika21

Zgadzam się, świetny z nich duet <3 Może coś jeszcze z tego wyniknie, kto wie...

ocenił(a) serial na 9
irminsoon

Mam taką nadzieję, bo znając zapał scenarzystów do uśmiercania postaci w tym serialu, to nie jestem pewna ile jeszcze pożyje Isaac. Oby długo, podobnie jak Derek, bo jak dla mnie, to Ci dwaj + Stiles są najlepsi:D

ocenił(a) serial na 3
aangelika21

Też uwielbiam Isaac'a! O ile w 2 sezonie miałam ochotę go rozszarpać tak mnie denerwował, to w 3 jest po prostu genialny! Jadnak uważam, że zasługuje na nieco inną dziewczynę niż panna Argent...

ocenił(a) serial na 9
nnowecka94

No fakt za Allison też nie przepadam, ale tworzyła by lepszą parę z Isaaciem niż Scotem:D

ocenił(a) serial na 9
nnowecka94

dokładnie, ja czekam na jakąś interesującą postać, która zajmie się Isaakiem :D ale nie specjalnie chce żeby to była Allison ;/

ocenił(a) serial na 3
fryzelowa

po 1 dziewczyna powinna być bardziej interesująca, a nie irytująca jak Allison, a po 2 uważam, że Isaac ze Scottem są na dobrej drodze do nawiązania naprawdę fajnej przyjaźni i nie chcę żeby ta **** wszystko zepsuła...

ocenił(a) serial na 9
nnowecka94

w końcu ktoś kto mnie rozumie ! *.*

ocenił(a) serial na 10
aangelika21

No nareszcie ktoś się ze mną zgadza! <3 Nigdy nie miałam nic do Scotta i Allison, byli mi obojętni, a oglądając Isaac'a z Allison po prostu wymiękam *_* Mają razem niesamowitą chemię (pewnie dlatego, że Crystal umawiała się z Danielem) i choć pewnie S&A będą w ostatecznym rezultacie razem to mam nadzieję na więcej scen I&A :)

ocenił(a) serial na 9
meel

Ja też mam nadzieję, że scenarzyści nie odłożą tego wątku na bok. Chcę, żeby Isaac trochę tam namieszał i chodź napewno ceni sobie przyjaźń Scota, to tak łatwo nie zrezygnuje z Allison (tym bardziej, że przecież S&A oficialnie nie są już parą):D Super, że nie tylko ja tak myślę<3

ocenił(a) serial na 9
aangelika21

skoro razem chodzili to nie musieli specjalnie zgrywać aktorsko, bo po prostu to czuli ;]

ocenił(a) serial na 10
fryzelowa

No tak w sumie zerwali, ale uczucia tak szybko pewnie nie uciekły ;)

ocenił(a) serial na 7
aangelika21

no to ja napiszę zupełnie inną opinię. dla mnie ten wątek jest nie do przejścia.
Isaac jest moją ulubioną postacią. jak usłyszałam, że szykują dla niego dziewczynę w tym sezonie, to się ucieszyłam, że może w końcu trochę mu się polepszy, bo okropnie mi go szkoda. a tu Allison. dziewczyna, którą od samego początku połączyli ze Scottem, wielka love przez 2 sezony, pomimo przeciwieństw. no sorry, ale będę bardzo zdziwiona, jeśli na końcu się okaże, że ona jednak nie wyląduje z powrotem ze Scottem. a Isaac - odstawka, prawdopodobnie złamane serce, poturbowana, a może i skończona przyjaźń ze Scottem, któremu na nim chyba najbardziej ze wszystkich zależy i na którego Isaac zawsze może liczyć.

zgoda, Scott i Allison nie są razem, ale mimo tego Isaac wie, że jemu to nie przeszło i nadal ma nadzieję na powrót. i co? będzie z nią i tak kręcił? no tak kumple nie robią. wiem, serce nie sługa, ale i tak mi się takie zachowanie nie podoba.

poza tym Allison jest dla mnie potwornie irytująca od drugiego sezonu i denerwuje mnie, że się tak wymądrza przy Isaacu i nie tylko, tak jakby naprawdę jej umiejętności i to strzelanie z łuku czyniły ją silniejszą od wilkołaków. wtf?

mam nadzieję, że jeśli nie uśmiercą postaci Isaaca, to mu w końcu znajdą kogoś nowego.

ocenił(a) serial na 9
coldgirl_eire

To nie jeste tak, ze ja też baaaardzo chce zeby z nią był, ale głównym problemem tego serialu jest to, że brak w nim dziewczyn, no bo nie oszukujmy się, ale oprócz Allison i Lydii nie ma w nim juz nikogo ( chodzi tu o role kobiece, młode). Bardzo żałuje, że uśmiercili tak fajną postać jak Erica, która miałam nadzieję, że będzie ze Stilesem:D Potem Jennifer okazała się psychopatycznym druidem:D

ocenił(a) serial na 7
aangelika21

niby jest jeszcze Cora, ale jej nie ufam z kolei i możliwe, że dali ją tylko po to, żeby ją uśmiercić i żeby Derek miał po kim płakać (tak na wszelki wypadek, jakby mu było mało).
dlatego miałam nadzieję też na powiew świeżości w postaci kogoś zupełnie nowego.

już bym chyba wolała, żeby Scott i Isaac odkryli w sobie ukryty do tej pory biseksualizm i ze sobą pokręcili, niż żeby im się miała laska wtranżalać do ich cudnie zapowiadającej się przyjaźni. ale z kolei tu problemem mogłoby być, że Stiles miałby wybuchy zazdrości :)

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

'dlatego miałam nadzieję też na powiew świeżości w postaci kogoś zupełnie nowego.'

Wprowadzą nową damską postać ;) Ale to dopiero po przerwie w styczniu ;/

ocenił(a) serial na 9
coldgirl_eire

zgadzam się w 100%, Allison jest od 2 sezonu nieznośna i bardzo bym rozpaczała, gdyby połączyli ją z Isaaciem. Nie chce żeby przyjaźń Scota i Isaaca została zerwana przez taką pindzię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones