PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Allison i Isacc?

ocenił(a) serial na 9

Czy nie wydaje wam się że Allison w 3 sezonie leci na Isacca?
I jeszcze ta scena z tą wanną dlaczego Isacc był w parze z Aliison?
W skarbcu gdy Argent dał się porwać...
Nie uważacie że bd razem?
Gdyby tak było chyba serial Teen Wolf straciłby niejednego fana.

ocenił(a) serial na 7
lewandowska2000

Zakładam, że jeszcze nie widziałaś tego....
http://www.youtube.com/watch?v=nY7gzQvKJtU

Ja nie przepadam za żadną z tych postaci, a razem to już w ogóle porażka... Alison to znienawidziłam pod koniec pierwszego sezonu jak stanęła nie po tej stronie co trzeba (a potem znowu to zrobiła w 2. sezonie!). Ygh, jaka ona jest denerwująca.

ocenił(a) serial na 9
Kociara206

Oglądając ten filmik stwierdziłam że ALLISON TO DZIWKA

ocenił(a) serial na 7
lewandowska2000

może nie tyle co dziwka, ale to wszystko sprawia, że nie lubię jej jeszcze bardziej.

użytkownik usunięty
Kociara206

o fuuuuuuuuuuu, no please, nooo :(
Kocham Isaca, ale tak nie cierpie Allison, oni są straszni razem XD

ocenił(a) serial na 8
lewandowska2000

Poważnie? Bo ja nie lubiłam Alison i Scota jako pary od samego początku. Byli irytujący razem, jak i z osobna. A w sumie paring Isacc z Alison mi się podoba. :D Mała odmiana od tych miłostek nie wiadomo jakich. Byle by później nie wrócili do tej wielkiej jakże miłości między Scotem i Alison to będzie dobrze. Po prostu nie widzę ich jako pary.

ocenił(a) serial na 7
Dziwniejsza

ja nie lubię Allison ze Scottem, ani z Isaac'iem (nie wiem jak to nawet się pisze). ja po prostu nie lubię JEJ. mam nadzieję, że w końcu ją ktoś zabije... ale jakbym już miała wybierać pomiędzy Allison/Scott a Allison/Isaac to wolałabym tą pierwszą opcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones