PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 532
oceny
7,8 10 1 46532
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak mogliśmy się przekonać Scott (Tyler Posey) nie wydawał się uszczęśliwiony z powodu
powrotu swojego ojca (Matthew Del Negro) do miasteczka. Czy Melissa (Melissa Ponzio)
również nie ucieszy się na widok ex-małżonka?

UWAGA! W dalszej części znajdują się spoilery!

„Powrót byłego męża nie jest [przez Melissę] pożądany” – powiedziała portalowi Hybable
Melissa Ponzio – „On wzbudza [w niej] wszystkie rodzaje szaleństwa.” Aktorka nie zdradziła
jakie są prawdziwe powody przybycia agenta McCalla do Beacon Hills, ale jak zapewniła
nienawiść jaką Melissa darzy swojego byłego męża jest tak wielka, że jest naprawdę zła gdy
Scott mówi do niego „tato”. „To naprawdę mnie denerwuje… Tak ciężko pracowałam by być
mamą, a jego nie było tak długo i od razu jest tatą”.

Jedyną pociechą dla matki Scotta jest to, że jej przyjaźń z Szeryfem Stilinskim (Linden Ashby)
żyje, ma się dobrze i cóż… może mieć potencjalnie romantyczny [charakter]? „Jest pewien
rodzaj flirtu między mamą a Szeryfem. Myślę więc, że między nimi już wcześniej było coś więcej
niż tylko przyjaźń, ale nie pokazano tego publiczności” – droczy się aktorka.

Jak myślicie co zaszło między państwem McCall i jak Scott i Stiles (Dylan O’Brien)
zareagowaliby na ewentualny związek swoich rodziców?

źródło: http://teenwolf.fan-strefa.pl/spoilery-jak-melissa-zareguje-na-powrot-bylego-mez a/

ocenił(a) serial na 9

"zareagowaliby na ewentualny związek swoich rodziców?"

Przeto oni są już jak rodzeństwo. Aczkolwiek ostatnie minuty letniego sezonu były dla mnie z deczka intrygujące. Mieliśmy sceny parowania. Tu pokazali Allison z Isaakiem (będący już niemalże parą), tu pokazali Lydię z bliźniakiem, tu pokazali Danny'ego z drugim bliźniakiem. Same pary. Potem ukazali Scotta, samego. Aż tu nagle podchodzi Stiles i razem idą uśmiechnięci.

Wiem, wiem. Aż nadto interpretuję tą scenę parowania bohaterów i wiadomo, że to będzie para przyjaciół aniżeli para w związku. Aczkolwiek było to trochę dwuznaczne ;-)

ocenił(a) serial na 7

'jak Scott i Stiles (Dylan O’Brien)
zareagowaliby na ewentualny związek swoich rodziców?'

Najpierw mama McCall musi przeżyć apokalipsę zombiakową w The Walking Dead, a potem można gdybać :P

A poważnie to ojciec Scotta pewnie ją zdradził, być może ze swoją kochanką - pracą. A chłopakom związek ich rodziców pewnie by nie przeszkadzał, bo i w czym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones