PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Lydia i Staills

ocenił(a) serial na 10

jak myślicie będą razzem w 3b

smerfetkaz

Bardzo możliwe. Scenarzyści mogą ich połączyć, żeby przyciągnąć widza, bo jakby przeczytać wypowiedzi fanów na forach/twitterze/tumblrze itd. to 3/4 bardzo kibicuje tej parze. Wątpię jednak, aby to było coś na stałe... Lydia od początku nie wyglądała na typ dziewczyny, która zainteresowałaby się kimś takim jak Stiles. Osobiście (jako iż Stiles to moja ulubiona postać) życzę mu tego przelotnego romansu z Lydią, ale fajnego, dłuższego związku z kimś, kto go doceni :)

radykalny

3/4 to kibicuje Sterekowi , a nie temu ,żeby Lydia była ze Stilesem ; )

ocenił(a) serial na 10
PatrzAleNieZjadaj_

to fakt <3

ocenił(a) serial na 10
smerfetkaz

ale ich chyba nie połączą :(

smerfetkaz

Na pewno ich nie połączą! Przecież to by tak dramatycznie wpłynęło na fabułę serialu, że o rany! Niech ten Sterek żyje sobie w głowach fanów, ale tam zostanie :)

smerfetkaz

No , a szkoda ;CC

PatrzAleNieZjadaj_

Właśnie tak zwana "Stydia" ma mnóstwo fanów, Sterek już nie jest ten sam w 3 sezonie, prawie wcale ich nie ma razem, jak już to w dużej grupie i to już nie to co w 1-2 sezonie.
Ja od początku kibicuje Lydii I Stilesowi, chciałabym więcej scen takich bardziej "romantycznych" ale nie na zasadzie oficjalnego związku bo moim zdaniem to spowalnia akcje np. Alison ze Scottem w 1 sezonie. Cały czas tylko sie wszystko wokół nich kręciło. Związki w Teen Wolf powinny być ale tak bardziej w tle a nie jako główny wątek.

Request_

AHA...Lydia nie pasuje do Stilesa. Nic nie jest takie same w 3 sezonie .

ocenił(a) serial na 3
smerfetkaz

Podobno Lydia ma być z Aidenem w 3B

ocenił(a) serial na 8
smerfetkaz

Może mnie nie popieracie, ale ja bym chciała żeby Jackson wrócił, moim zdaniem on i Lydia to para idealna.

yolo17

Popieram chemia miedzy Jacksonem a Lydia była niesamowita za to Lydia i Stiles to przykład pięknej przyjaźni.

ocenił(a) serial na 8
kwiatuszek446

Dokładnie, Lydia i Jackson mieli słabe momenty, ale i tak w końcu wyszło, że on ją kocha. A okropny Aiden niech spada...choć lepszy już niż Stiles, ja go lubię, ale nie widzę go w roli chłopaka Lydii.

użytkownik usunięty
smerfetkaz

raczej nie ale z tego co wiem mają mieć sporo wspólnych scen (np. rozwiązywanie zagadek)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones