PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jest szansa ze Wilkolaczek mi sie spodoba?

Eden

tak, jest szansa. mam pdobne odczucia jak ty, jednak tw bardzo polubiłam :) nie wiem jakie masz inne gusta co do seriali, ale jeśli lubisz fantastykę i nie masz nadziei na jakieś fajerwerki (no cóż, arcydzieło to nei jest :P) to pewno ci się spodoba.

ayramia128

Ok, dzieki. Dam temu czemus szanse, szukam odmozdzacza na lekkie wieczory, ale nie tak AZ tak odmozdzajacego jak typowe seriale ze stajni wyzej wymienionej stacji :P

Eden

Zdecydowanie ten serial to ogroooomny plus dla MTV, jeszcze czegoś w tym rodzaju nie puszczali ;) Poza tym że też są tu przystojniacy to ze zmierzchem ma mało wspólnego. Przede wszystkim to nie o wampirach a wilkołach, no może w póżniejszych sezonach Scott trochę przypomina mi osobicie Taylora Lautnera ( z budowy ciała) ale możemy to chyba uznać za plus, to serial jak dla mnie godny polecenia ;)

ocenił(a) serial na 6
ayramia128

"Fantastyka" to dość duże słowo...

Eden

Tak się dopisze. Chcę wiedzieć, czy to taki serialik dla nastolatek, czy może coś się tutaj dzieje. Czy to jest sobie taki romansik, czy może jest jakaś akcja, ciekawy wątek?

ocenił(a) serial na 6
KomputeromaniaK

jest zarówno akcja jak i romansik, tyle ze ten romansik wcale nie wadzi, że tak powiem :D trzeba przebrnąć przez pierwsze kilka odcinków bo dla mnie osobiście były lekko nudnawe, ale potem się serial naprawdę rozkręca

ocenił(a) serial na 7
Eden

O dziwo tak, sam byłem zaskoczony tym seriale. Spodziewałem się czegoś pokroju zmierzchu, ba nawet czegoś gorszego, a tu miłe zaskoczenie. Akcja, humor i co odcinek się rozkręca, polecam :)

ymek84

No ja oglądałem przez tydzień pilota. Po czym dzisiaj włączyłem drugi odcinek i w większości go przewijałem.
Ktoś może mnie przekona, czy się opłaca to oglądać, czy coś się będzie działo na prawdę interesującego?

ocenił(a) serial na 7
KomputeromaniaK

Zaczyna się dziać w następnych odcinkach, już pod koniec sozonu jest dobrze, 2 i 3 jest więcej akcji i dzieje się szybciej, ale to typowy serial dla nastolatków, ja czasem mam fazę, że chcę coś takiego obejrzeć i przeczytać, więc stąd mój pozytywny komentarz. Serial bądź co bądź jest dobry w swojej kategorii, obejrzyj jeszcze z 2 odcinki, jak Ci nie podejdą to rzuć ten serial w pierony ;)

ymek84

Nie no, obejrzałem całego Grimma i chciałem coś do października znaleźć i nic. Wnerwiają mnie tutaj bohaterowie, tzn. ich zachowanie, takie bardziej dziecinne moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 7
KomputeromaniaK

Bo to dzieciaki, mają po 16 lat ;) są wnerwiający, szczególnie główny bohater, w 2 sezonie jest więcej bohaterów i jest dobrze, Grimma obejrzałem cały 1 sezon i pierwsze odcinki drugiego i muszę nadrobić :) ale w Teen wolfie przynajmniej akcja idzie szybko i na pewno rozwiązanie nie czeka się długo to taki duży plus tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones