PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Roczną przerwę teraz ledwo przeżyłam. Ale po ostatnim odcinku nie wiem jak doczekam stycznia.
Ja rozumiem, że to serial bardziej wakacyjny. Ale skoro tak sobie radzi mogli by coś zrobić aby fani
nie czekali tyle.

ocenił(a) serial na 6
rebelliousxx33

Zdecydowanie się zgadzam, serial zaczęłam oglądać niedawno, ale tak mi się spodobał że zdążyłam obejrzeć poprzednie sezony przed finałem 3A. Naprawdę tak strasznie się wkręciłam że nie wiem czy wytrzymam tak długą przerwę xD

ocenił(a) serial na 6
rebelliousxx33

Ale lepiej czekac do stycznia niż do czerwca ;)

użytkownik usunięty
Sarah_7

dokładnie :) znacznie krócej

ocenił(a) serial na 8
rebelliousxx33

Ja mam tak samo. No ale przez ten czas przynajmniej jest dużo innych seriali aktualizowanych więc może ten czas jakoś szybciej upłynie. ;P

ocenił(a) serial na 8
ati223

Spoko już niedługo zaczyna się Arrow więc jakoś się przeczeka, choć będzie ciężko. Polecam również 2 sezon Beauty and the beast, który również rusza na jesieni

ocenił(a) serial na 8
Herma35

Oglądam obydwa :D

ocenił(a) serial na 10
rebelliousxx33

Zgadzam się z Tobą.
Dla mnie tydzień to za dużo, a co dopiero czekać do stycznia.

oORyuzakiOo

umrę...

rebelliousxx33

miałam już taką sytuacje z kilkoma innymi serialami. Polecam do stycznia pooglądac coś innego, jakiś inny fajny serial, to odwraca uwage i pomaga przetrwać ^^

Fluss

polecam green arrow, od października 2s, to dopiero wkręca ;)

Fluss

oglądam na bieżąco wiele seriali, koło 15. zabija to czas ale odechciewa się potem oglądać ten serial.

ocenił(a) serial na 9
rebelliousxx33

Tez uwazam ze to zdecydowanie za dluga przerwa. Przed nami prawie 5 miesiecy czekania. Przez ten czas wiele osob zdazy zapomniec co dzialo sie chocby w ostatnim odcinku...

StraciatellaxD

no niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones