PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 534
oceny
7,8 10 1 46534
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Parowanie postaci

ocenił(a) serial na 9

Tak ostatnio sobie przypomniałem Ostatnie minuty letniego sezonu. Były one dla mnie z deczka intrygujące. Mieliśmy sceny parowania. Tu pokazali Allison z Isaakiem (będący już niemalże parą), tu pokazali Lydię z bliźniakiem, tu pokazali Danny'ego z drugim bliźniakiem. Same pary. Potem ukazali Scotta, samego. Aż tu nagle podchodzi Stiles i razem idą uśmiechnięci.

Wiem, wiem. Aż nadto interpretuję tą scenę parowania bohaterów i wiadomo, że to będzie para przyjaciół aniżeli para w związku. Aczkolwiek było to trochę dwuznaczne ;-) Tylko ja to tak odczułem?

użytkownik usunięty
Fibius

możliwe też, że ma to być jakieś nawiązanie do shippowania mamy Scotta i szeryfa ;)
moim zdaniem to było coś typu "Scott i Stiles - brothers forever" - są najlepszymi przyjaciółmi, którzy trzymali się jeszcze przed akcją serialu, są jak bracia, kochają się, jeden zrobiłby dla drugiego wszystko - ich więź pogłębiła się przecież jeszcze bardziej (możliwe że tylko na tą krótką chwilę) w odcinku 3x06 Motel California, kiedy Scott pod wpływem tojadu chce się zabić (mnie naprawdę ta scena poruszyła). Ja tak widzę ich relacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones