PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Peter - Alfa

ocenił(a) serial na 6

hej... Jam myślicie??? Peter w końcu zawsze był Alfą czyli od razu po zmartwychwstaniu??? Czy został Alfą jak Derek przestał uzdrawiając Corę?? Czy przejął jakąś moc od Jennifer teraz??? Czy tylko krzyczał że zawsze był Alfą ale tak naprawdę jeszcze nie jest??:) Ja typuje opcję nr 1 ponieważ mógł po prostu udawać że jest słabą omegą:)

waldek1987

niee, mi sie wydaje , że to chyba chodzi o jego zranionego ego bo on sobie chyba w głowie nadal wyobraża że jest alfa albo raczej , że nim bedzie bo pewnie będzie planował zabić scotta i odebrać mu moc alfy

beatricze19

Też mi się tak wydaje. Sądzę, że w jego opinii Scott-true alfa to jakieś przeoczenie, bo to jemu powinien przysługiwać ten tytuł. Facet zdecydowanie nie ma problemów z samoakceptacją i pewnością siebie.

ocenił(a) serial na 6
lily333

Spoko:) jednak Peter to mój ulubiony bohater i szkoda że znów będzie zły.....

ocenił(a) serial na 8
lily333

Jest z lekka spaczony psychicznie, ale jakie z niego ciacho się ostatnio zrobiło. W pierwszym sezonie on mi się w ogóle nie podobał, a teraz mrrrrrrrrrr chyba to ta nowa fryzurka i bródka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
czaro2435

Może właścicielem tego konta jest dziewczyna. Nie pomyślałeś o tym?

ocenił(a) serial na 8
czaro2435

Ty, a coś ty taki agresywny. ZROBIŁAM ci coś macho men?Do ciebie był ten post?Co dziewczyna ci nie dała i się wyżywasz na innych?Lepiej odkurz swoje poczucie humoru, jeśli nie zauważyłeś, że pisałam to z przymrużeniem oka homofobie. I wypraszam sobie '"głupią pipę" i "pedała" bo pewnie mógłbyś być moim synem szczeniaku. A jak się nie znasz na aktorach to się w ogóle nie odzywaj, bo mój awatar to znany aktor debilu. Jezu nikt mnie tu jeszcze tak nie obraził! Takich jak ty powinni usuwać, bo nie mają nic do powiedzenia tylko innych obrażają

ocenił(a) serial na 8
Herma35

hehe jaka obrazona, nie masz pojęcia jak się usmiałem czytając ten post... "macho men"? Dlaczego wszyscy nazywają mnie macho men nawet w realu, ze niby co, ze się napinam czy jak? Ja tylko zawsze mowię to co mysle i tyle w temacie.
Hmm Twoim synem? Biorąc pod uwagę Twój Nick to masz 35 lat, ja mam 26. Więc w wieku 9 lat musiałabyś zostac chyba najmłodszą mamusią na swiecie haha
Juz się tak nie bulwersuj bo jeszcze zawału dostaniesz

ocenił(a) serial na 8
czaro2435

To następnym razem się trochę zastanów zanim coś napiszesz. " Głupia pipa"? to było poniżej pasa, a swój nick wymyśliłam 10 lat temu. Żegnam.

ocenił(a) serial na 8
Herma35

jestes słodka;)

ocenił(a) serial na 6
czaro2435

a ktoś tu ma kompleksy? ;)

ocenił(a) serial na 8
Herma35

Mam nadzieję, że odpowiesz na pytanie Czarka.

ocenił(a) serial na 8
sparki18

dzięki za wsparcie

użytkownik usunięty
Herma35

hehe, dokładnie :)

użytkownik usunięty
waldek1987

wg mnie albo przejął moc Jen/Daracha albo po prostu nie jest Alfą, ma "tylko" obsesję na punkcie zdobycia na nowo Alfowstwa i bycia złym badassem serii ;P z jednej strony też bym nie chciała żeby był zły bo mogą go wtedy ukatrupić (nie przeżyłabym tego) a z drugiej fajnie zobaczyć go znowu jako tego złego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones