PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Ulubiony bohater

ocenił(a) serial na 8

Jaki jest wasz ulubiony bohater i dlaczego to właśnie jego lubicie? :D

użytkownik usunięty
mila445

to może ja zacznę :) mam trójkę/czwórkę ulubionych, ale bez jakiejś szczególnej kolejności. i jeśli dopiero zaczęłaś oglądać serial to nie czytaj za dużo o Peterze (3 pierwsze linijki wystarczą) ;)

Stiles - chyba wiadomo dlaczego ;) najbarwniejsza i najbardziej humorystyczna postać serialu

Lydia - najbardziej ją lubię z żeńskich postaci, których jest w TW zdecydowanie mniej niż męskich; bardzo się rozwinęła od 1 sezonu, teraz nie jest już taką zadufaną w sobie gwiazdeczką szkoły, tylko naprawdę mądrą i silną dziewczyną która "nosi w sobie" nierozwinięte jeszcze moce. niby ma przygodne romanse, ale zdaje mi się, że w głębi duszy pragnie kogoś pokochać, podobnie jak Stiles (może jednak będą razem)

Issac - po prostu go lubię i nie chcę żeby był w dalszym ciągu krzywdzony; ma taki uroczy wyraz twarzy, jest taką zagubioną duszyczką, która - mam nadzieję - znajdzie swoje miejsce jak i drugą połówkę. życzę tej postaci jak najlepiej, przede wszystkim dotrwania do ostatniego sezonu TW jak i nie zamęczania go przez inne postaci (głównie Dereka)

Peter - uwielbiam go. po prostu go uwielbiam. od 1 sezonu. co prawda był wtedy tym złym, ale mnie zawsze strasznie ciągnie do takich typków w serialach i filmach. lubię tę jego "metamorfozę" - w 1 sezonie jest perfidnie zły, dąży do swojego celu manipulując innymi przede wszystkim Derekiem i Scottem. ja jego postać odebrałam tam jako z deka tragiczną - facet traci rodzinę w pożarze, który wywołała Kate razem ze swoją paczką i Peter chce się po prostu zemścić. ludzka rzecz. od 2 sezonu jest typowym socjopatą, jak to ujął Deaucalion - trzyma się z tyłu, bo prawdopodobnie jest osłabiony po resurekcji, ale w dalszym ciągu kieruje Derekiem i innymi jak mu się żywnie podoba. dochodzą tu też elementy humorystyczne które rozwijają się w sezonie 3. i właśnie, 3 sezon. ciągle wiemy o Peterze mało, nawet mniej niż o Gerardzie. może dorównuje mu tylko Deaton. w dalszym ciągu jest piekielnie tajemniczy, nie znamy do końca jego intencji, nie wiemy co nim kieruje, jaki jest naprawdę, nie znamy jego przeszłości. wszystko jest owiane tajemnicą. a ja kocham tajemnice. można snuć miliony teorii na jego temat i końca nie będzie widać dopóki twórcy nie podadzą nam na tacy jakichkolwiek większych informacji co do niego. obecnie uznaję go za postać tragikomiczną, myślę że to miano może mu pasować. a po końcówce 3A czekam z niecierpliwością na jego dalsze losy, jak również ww. postaci. i oczywiście o Pituchu się najwięcej rozpisałam, wiedziałam ;)

a kto jest Twoją ulubioną postacią? :)

użytkownik usunięty

* 2 pierwsze linijki wystarczą ;)

ocenił(a) serial na 8

Będąc w połowie pierwszego sezonu podoba mi się postać Lydii. Jest dużo barwniejszą postacią niż Allison i ma bardziej złożoną osobowość. Podoba mi się ten cień tajemniczości, który jest z nią związany - nikt nie wie jaka jest naprawdę. Derek ma cudowne ciało... Tak to bardzo mocny argument by był moją ulubioną postacią, wiem :D Będąc w 8 odcinku jest mi go szkoda (stracił rodzinę i wydaje mi się, że nie do końca sobie z tym radzi). Stiles jest przezabawny i zdecydowanie budzi ten serial do życia :D Choć nie podobały mi się jego komentarze do Dereka kiedy ten był ranny...Ciekawi mnie również postać Jacksona aczkolwiek po ośmiu odcinkach trudno mi coś więcej powiedzieć na ten temat ;)

użytkownik usunięty
mila445

faktycznie, Lydia też mi się od początku bardziej podobała niż Allison. powiem tylko, że sporo się będzie działo wokół nich :)
Derek faktycznie najlepsze ciacho TW :) a Jackson to dla mnie Jackson, jako takiego zdania o nim nie mam. troche mnie tylko denerwuje że tak mało jest w serialu postaci żeńskich :(( <dajcie ich więcej!>

DEREK <3
Moze dlatego ,ze jest taki'zly' ,jest tez taki pociagajacy.I ogolnie najlepsze ciacho w TW :))

użytkownik usunięty

:))

ocenił(a) serial na 6
mila445

A ja wszystkich uwielbiam, osoby których NIE lubiłam to: dziadek Allison i jego córka, Kate, na początku nie lubiłam tej nauczycielki co miała romans z Derekiem [była jakaś dziwna] ale gdy się okazało że jest tym czymś to tak jakoś Ją polubiłam :) Nie lubię też tego typka ze stada alf [chodzi o tego co Scott wbiegł do windy za nim], hmm... no i tego chłopaka z pistoletem [co kierował Jacksonem] i to chyba tyle, resztę kocham xD serio! był raz taki odc. i na początku pokazywali policjantkę [niestety została złożona w ofierze] ale w tak krótkim czasie zdążyłam ją polubić ha ha, tak wiem co sobie nie którzy pomyśleli... xD

mila445

hej, fajny temat ;)

moi ulubieni bohaterowie (obok niezastąpionego Stilesa, którego lubi i docenia chyba każdy) to:

*papa Argent - nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale mam do niego słabość, szczególnie po 1/2 3 se. W ogóle tatusiowie miotą: lubię też papę Stilinsky, a w ogóle w ogóle to dla mnie team rodzice jako całość rządzi.

*Peter - to akurat żadne lubienie tylko dzika żądza, soł...

*Derek - jego lubię, bo jest taki nieszczęśliwy i udramatyzowany do cna^^

*Isaac - taki słodziak, no nie?

Tak w ogóle to nie wiem, czy ja kogokolwiek w TW nie lubię. Każdy z czasem 'daje się lubić', kreacje bohaterów to duży atut serialu. ;)

Och, ach. Ericę lubiłam, biduleńka moja. Szkoda, że nie rozwinęli wątku Erica/Stiles - z tym batmanem czy supermanem. Ech.

ocenił(a) serial na 6
perpedes

"Derek - jego lubię, bo jest taki nieszczęśliwy i udramatyzowany do cna^^"- hahahahah :D zgadzam się w sumie ze wszystkim co napisałas poza jednym: nie każdego z czasem daje się lubić, jest wręcz odwrotnie, chodzi mi o Allison, jakos w pierwszym sezonie ją lubiłam, a teraz patrzeć na nią nie mogę, taka łajza się z niej zrobila :D

ocenił(a) serial na 10
perpedes

Zgadzam się perpedes. Tak naprawdę, gdy poznajemy całą historię, to osoby, których z początku nie lubiliśmy, a nawet nienawidziliśmy, zdarza się, że później jest nam ich żal. Przykładowo Jennifer. Owszem, zamordowała wielu niewinnych ludzi. Jednak ona również została okrutnie dotknięta przez los. Chciała zemsty.

ocenił(a) serial na 10
mila445

Bliźniaki. Aiden i Ethan. Sprawiają, że akcja jest jeszcze dynamiczniejsza. Niesamowita jest ich zmiana. Te wszystkie zdarzenia, przygody, które na nich wpływają sprawiają, że kompletnie zmieniają ich charaktery. Gdy skończyłam oglądać 3 sezon, włączyłam jeden z pierwszych odcinków tego samego sezonu i ciężko było uwierzyć, że to ci sami bracia.
Poza tym są mega przystojni :) (moim zdaniem)

ocenił(a) serial na 3
wolf787

Ja również uwielbiam bliźniaków, a szczególnie Ethan'a. Bardzo się zmienili, na początku ich nie znosiłam i jakoś nie wyobrażałam sobie żeby mogło to ulec zmianie, a tu proszę, w końcu doszło nawet do tego, że gdy w ostatnim odcinku 3A myślałam, że Jen ich zabiła to aż mi łzy w oczach stanęły..

Moją ulubioną postacią jest oczywiście niezastąpiony Stiles :) Jest najbarwniejszą i najzabawniejszą postacią, ale również kiedy w serialu występują wzruszające sceny to większość z nich dotyczy właśnie jego i to jest piękne w tej postaci + aktor grający Stiles'a ma nieziemską mimikę twarzy :D

Bardzo lubię też Lydię, bo jest to postać z mocno zarysowanym charakterem, uwielbiam ją i Stilesa razem (ale tylko jako przyjaciół) + mimo wszystko postać Lydii jest dosyć tajemnicza..
No i oczywiście Isaac - biedny, ciągle pokrzywdzony przez los, jednak nie użalający się nad sobą. W 2 sezonie go nie lubiłam (tak samo jak reszty stada Dereka, tyle, że w przypadku reszty moje podejście się nie zmieniło), dopiero bodajże w ostatnim odcinku 2 sezonu w scenie kiedy przyszedł do gabinetu Deaton'a i lecząc małego psiaka popłakał się, a potem jako jedyny świetnie się zachował i postanowił pomóc Scottowi dosłownie go pokochałam i moja miłość do niego rosła z każdym kolejnym odcinkiem 3 sezonu. Mam tylko nadzieję, że się to nie zmieni ze względu na najprawdopodobniej najbardziej absurdalny związek TW - jego i Alisson ...

W sumie to lubię większość postaci TW, jedne bardziej, inne mniej. Nie jestem w stanie znieść jedynie Gerarda, Erici i Jacksona, a Boyd i Cora są mi po prostu obojętni.

ocenił(a) serial na 10
nnowecka94

Mam nadzieję, że Aiden będzie z Lydią w następnym sezonie. Jackson niech nie wraca. Już nie ma po co :P
A Ethan z Dannym są słodcy ^^

ocenił(a) serial na 10
wolf787

Ja ich obydwu kocham, ale mimo wszystko chyba wolę Aiden'a.

ocenił(a) serial na 3
wolf787

ja tez mam nadzieję, że Aiden i Lydia będą razem, bo bardzo im kibicowałam :)

ocenił(a) serial na 10
nnowecka94

To jest to ^^

ocenił(a) serial na 10
nnowecka94

Byłoby super, ale coś czuję i obawiam się, że producenci przyszykowali nam 3B niezłą niespodziankę... :/

użytkownik usunięty
mila445

ogółem to lubię jak jest facet głównym bohaterem - ale tu mam za dużo ulubionych postaci męskich, a dziewczyn brak! :D

Stiles - najlepszy, wiadomo, od pierwszych odcinków mnie śmieszył. Jego teksty, mimika twarzy - aktor jest genialny, fakt, że nie ma żadnych związków - ale od początku kocha jedną dziewczynę, chęć pomocy, te szkliste oczy, genialny co tu więcej pisać.

Lydia - świetnie ją kreują, ciągle jest mi jej za mało, uwielbiam ją w parze z każdym - chciałabym ją ze Stiles'em, ale z Jacksonem też ich lubiłam i nawet teraz z tym jednym z bliżniaków ją lubię. Ba nawet sceny ze Scottem mi się podobają. Za mało mi jej - bo już tyle czasu minęło od jej "przemiany" a my wciąż mało o niej wiemy. Myślałam,że będzie z nią tak jak z Caroline z TVD - ale jak widać się pomyliłam grubo.

Derek - tu mi go za mało, nie podoba mi się to, że on nie jest już Alphą, dla mnie jego postać jest świetna - na początku brak jakiejkolwiek rodziny, niesie pomoc Scottowi jednak długo się do tego nie przyznaje - dla mnie są jak bracia i też żałuję, że nie ma aż tak dużo scen ich. (as company, no friends with benefits:p)

Isaac - jego mi też tu mało, ale postać jest genialna. Przystojny, słodziak i niesie każdemu pomoc - pomimo, że nie ma żadnego "swojego interesu" w tym wszystkim:D


Core lubię - ale to dlatego, że aktorka gra w Reign i przez to zaczęłam oglądać TW, liczę, że będzie jej więcej scen i jakaś para:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones