PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 614
ocen
7,8 10 1 46614
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

gdy Derek leży w windzie. czy sądzicie, że on nie żyje? ponieważ jako przywódca stada mógł
zostać poddany ofierze "opiekuna"...

rebelliousxx33

Nie, mam wrażenie, że ona potrzebuje go do czegoś innego.

ocenił(a) serial na 8
lily333

Do turlania się po łóżku chyba :) Wydaje mi się, że mimo wszystko ona ma do Dereka słabość. I wybrała go dlatego, że wtedy dzięki śmierci Page on uratował jej życie. Mysle, że w jakiś pokrętny sposób ona coś do niego czuje. Derek straci moc Alfy i pytanie kto będzie wtedy Alfą? Scott? Sorry, ale nie wyobrażam sobie tego.

aneant89

Może do dopełnienia rytuału.Ja wiem, że Derek jest przystojny i w ogóle, ale jak już wszystko wie, to powinna machnąć na niego ręką, a ona trzyma się go kurczowo.

ocenił(a) serial na 10
lily333

Moim zdaniem Scott nie sprawdzi się jako alfa :P Mi ta opcja jakoś nie pasuje , ale może coś z tego wyniknie :) Wolicie
Stilesa z Cora czy z Lydia ?

olakaczk

Scoot sprawdzi się jako Alfa, ale tylko w takim przypadku jeśli Derek też będzie Alfą. Z Corą;)

ocenił(a) serial na 10
rebelliousxx33

Ja też sądzę , że z Corą będzie fajnie i ciekawie :D

olakaczk

Ja w ogóle lubiłam go sobie parować z Ericą, ale skoro nie żyje, to w ostateczności może Lydia... Cory nie znam. Nic o niej nie wiem. Ma jakiś ciekawy charakter? Co z jej przeszłością? Czy pojawiła się w tym sezonie tylko po to by umrzeć? Jaka była wcześniej? Może jest lesbijką?

ocenił(a) serial na 7
olakaczk

jak dla mnie Stiles zasługuje na coś lepszego niż Lydia. Z Corą miałby szansę na w miarę normalny związek, tymczasem Lydia jest dla mnie typem "przelecę wszystko co się rusza" i ma w nosie uczucia innych

ocenił(a) serial na 10
moira88

Masz racje :) Ja juz chce nastepny odc. nie moge sie doczekac :)

ocenił(a) serial na 3
moira88

Według mnie Stiles powinien być z Corą, a Lydia z Aidenem

ocenił(a) serial na 7
nnowecka94

jak dla mnie to też idealne pary

olakaczk

LYDIA Team STYDIA!!!!!!!!1 <3 <3 <3

lily333

W myśl zasady, że ten co rozpoczął rytuał musi go zakończyć ?


Nie daje mi spokoju, gdzie Cora była przez te wszystkie lata i co ona naprawdę ma w głowie. Nie zdziwiłabym się jakby sama się truła, wiedząc, że nie umrze, bo dostanie lekarstwo.

ocenił(a) serial na 6
aneant89

Coś czuje że Cora jest wtyczką alf i kiedy Derek przekaże jej swoje moce pokaże jakie z niej ziółko. Bo jeżeli nie to Cora jest... No niczym dla serialu oprócz kolejnej laski która jest plot device dla Dereka i reszty facetów. (A po Paige już mam ochotę wydłubać komuś oczy...) Mówię nie kolejnej dziewczynie bez żadnego tła istniejącej tylko dla możliwości pchnięcia fabuły jakiegoś faceta.

Mefs

jeeej mój wątek a się gubie;o

ocenił(a) serial na 9
rebelliousxx33

Wydaje mi się, że żyje. Producenci nie uśmierciliby tak kluczowej postaci ;>

StraciatellaxD

ich szczęście...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones