PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jak tam wrażenia po finałowym odc. 1 połowy 3 sezonu? ;)

Jessica_TB

Osobiście uważam że odcinek wart był nie cierpliwego czekania ;) Jestem miło zaskoczona takim zakończeniem. No i co do spekulacji na temat Allison ii Scotta to nie wiem do końca czy w tej scenie wyglądali na parę, mi to wyglądało po porostu na uśmiechy. Tworcy mogli dać jasno przekaz np. trzymanie za ręcę. Szkoda mi Stilesa bo jeszcze miałam nadzieję że uda mu się jakoś z Lydią. Żal mi też Dereka że miał takiego pecha i zawiódł się na jedynej kobiecie która mu się jako tako spodobała i okazało się trochę inaczej.

To tak z mojej strony, a wy jak uważacie?

ocenił(a) serial na 8
Jessica_TB

Odcinek był super. Zgadzam się z tobą w kwestii Stilesa i Dereka szkoda jest mi ich troszeczkę, ale mam nadzieje, że Stiles spiknie się z siostrą Dereka;) . Lecz zabrakło mi przemiany Scotta. Miałem nadzieję, że bedzię jakby to powiedziec wyglądał kozacko a tu małe rozczarowanie. Szkoda, że będziemy musieli czekać aż do 7 stycznia. Pozdrawiam wszystkich fanów Teen wolfa.

sparki18

Dokładnie nawet gdzieś pisałam że Cora i Derek by do siebie pasowali ;D A co do przemiany też liczyłam na coś co zwali z nóg, ale i tak było ok. No i ciekawi mnie ta końcówka z Peterem czyżby wrócił do starych nawyków? :P 7 stycznia ohohohho odleeegły termin ;)

Jessica_TB

*Stiles xD Ten Derek tam odruchowo mi się wcisnął ;P

ocenił(a) serial na 8
Jessica_TB

Miałem nadzieję, że Scott będzię wyglądał podobnie do Petera w pierwszym sezonie. Czas pokaże jakie będą dalsze losy Scotta i Petera. Mam małą nadzieje ,że młody alpha go uspokoi i pokaże ma kto tu jest mocniejszy. Wracając jeszcze do Petera jego ostatnie zdanie, kiedy zabił Pani Blake zabrzmiało jakby miał lekki uraz psychiczny, który mi się bardzo spodobał;) Mam małą nadzieję, że mu odwali.

sparki18

Szczerze to taka grzeczność i potulność mu nie pasuje :-) Ma taki łobuzerski wyraz.twarzy i nie wiem czy tylko ja to zauważyłam ale wydaje mi się ze po tym jak wrócił do świata żywych wygląda młodziej i przytojniej niż na początku? :-D

ocenił(a) serial na 3
Jessica_TB

Też to zauważyłam! w 1 sezonie wyglądał zdecydowanie gorzej :)

ocenił(a) serial na 8
sparki18

Scott jako wielki zły wilk ,nie to zupełnie nie pasuje ,jego wyraz twarzy kiedy próbuje być groźny ogarnia mnie wtedy paniczny śmiech

ocenił(a) serial na 10
sparki18

Lepiej do stycznia niż do czerwca :P

Jessica_TB

chyba chodziło Ci o Allison i Isaaca, a nie Scotta ?

Karolina135951

Oczywiście że tak, ciągle mylę tu imiona ^^

ocenił(a) serial na 6
Jessica_TB

taki temat juz jest
http://www.filmweb.pl/serial/Teen+Wolf%3A+Nastoletni+Wilkołak-2011-558695/discus sion/3x12,2266768

Sarah_7

No trudno ;>

ocenił(a) serial na 6
Jessica_TB

Zawsze mozna skomentowac tam ;)

ocenił(a) serial na 7
Jessica_TB

A czy ktoś wie, czy Derek wraca w następnym sezonie czy aktor kończy z serialem?

kropkaaa

ja tak sobie myślę, że Stiles i Lydia bedą mieć jeszcze swoje pięć minut. ona pasuje mi do tego bliźniaka, ale byłoby nudno, jakby stali się taką słodką parą, bo zapewne bliźniacy będą teraz po stronie Scotta. tak czuję. a kiedy coś nie wyjdzie, Stiles będzie czekał. no, chyba, że zwiąże się z Corą. to wówczas będzie zabawa. no i znacznie większy dramat. natomiast, jeśli chodzi o Allison i Isaaca, to trzymam za nich kciuki. tworzyła ze Scottem uroczą parę, ale jak dla mnie, to nie jest to. mam nadzieję, że czeka na niego jakieś wielkie boom.
jeśli chodzi o jego przemianę, to... trochę za mało fajerwerków. liczyłam na coś więcej, choć moment z tym, jak przeszedł przez tą magiczną barierę był świetny.
nie zdziwiłabym się, jakby wspólne uwięzienie podziałało łącząco na mamę Scotta i tatę Stilesa. jak patrzyłam na nich w tym odcinku, to odniosłam wrażenie, jakby mieli się ku sobie.
Petera nie lubiłam od początku i jasnym dla mnie było, że on coś kombinuje i wcale nie jest taki dobroduszny i pomocny. myślę, że będzie ciekawie w 3B. i tak się zastanawiam, czy to, że zabił Jennifer, a raczej to czym była, jakoś wpłynie na jego moce.

Daaarky

Dokładnie też zauważyłam że mama Scotta i Tata Stilesa coś mają ku sobie, ciekawe to by było. A co do Dereka to nie wyobrażam sobie żeby zabrakło go w kolejnym 'pół' sezonie :-)

ocenił(a) serial na 8
Jessica_TB

Mimo, że sezon jest rozplanowany na 24 odcinki (chyba 24), To wyglądało to jak zakończenie całego sezonu, a w styczniu po prostu zaczną nowy sezon, bo w sumie wszystkie wątki z tego sezonu zakończyli. Ceiszę się, że tak zakończyli, a w drugiej części zobaczymy nowe wątki. Głownym być może będzie chęć pozbawienia Scotta mocy przez wujka Dereka,albo powrót Deuceliona,

ocenił(a) serial na 8
Askol

Myślę, że właśnie w drugiej połowie sezonu powróci Deucelion. Przynajmniej mam taką nadzieję;) Lubie go. Zawsze to jakiś czarny charakter. Zastanawia mnie tylko to czy po tym jak Scott darował mu życie nie przejdzie jakieś wewnętrznej przemiany na dobrą stronę, może to on uratuje go przed Peterem. Są to tylko moje wewnętrzne przeczucia.

sparki18

W sumie to Derek darował mu życie. Gdyby nie on, Jennifer rozkwasiłaby mu głowę o podłogę.

ocenił(a) serial na 8
lily333

W sumie tak, ale to Scott na koniec powiedział, że jeżeli coś będzie jeszcze kombinować to nawet po uzdrowieniu wzroku nie zobaczy jak oni go znajdą i załatwią.

ocenił(a) serial na 8
Jessica_TB

ja przez caly trzeci sozon przewidywalam (albo mialam nadzieje) ze ethan i aiden sie nawróca i zostaną ze scottem, i ze pojawia się w 4sez.onie.

Jessica_TB

Hej :) Zna ktoś tytuł tej piosenki co leci na końcu jak Scott wchodzi do szkoły i tam ogląda swoich przyjaciół?

Kamila9191

to jest piosenka Mikky Ekko-Kids

beatricze19

Świetna, idealnie dopasowana muza do sceny ;-) Ogólnie uważam że bardzo dobrze dobrana muzyka w tym serialu jest, bo czasem takie przytupańce w innych puszczają :-P

Jessica_TB

oj tak. muzyka jest super. dodaje klimatu i podtrzymuje napięcie, kiedy trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones