PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568256}

Letter Bee 2

Tegami Bachi Reverse
7,5 158
ocen
7,5 10 1 158
Tegami Bachi Reverse
powrót do forum serialu Tegami Bachi Reverse

piękna grafika, śliczne kolory, uczta dla oka i duszy, serial godzien obejrzenia, pewne kwstie były dla mnie zaskoczeniem, niektóre wolałabym aby sie skiończyły troszeczkę inaczej, ale to tylko moje zdanie, nie wiem czy bedzie III sezon możliwe, niektóre kwestie poruszone w tym anime są szczerze godne uwagi, osobą która mnie faktycznie irytowała to był Connor, a tak to bardzo ciekwae i przyjemne postacie występują w tym przepieknym wizualnie dziele

ocenił(a) serial na 8
nofree

Drugi był sporo lepszy. Właściwie można by powiedzieć że oba stanowiły jedną całość, więc błędem było je dzielić na dwa.
Ale w pierwszym znacząco przeważały opowieści nie związane z głównym wątkiem, w drugim było tego znacznie mniej.
Mnie trochę irytowała ta płaczliwość głównego bohatera, reszta było dobra:)
Connor był ciekawą postacią, zwłaszcza w drugim sezonie, gdy dodano mu głębi.

Anime nie jest zjawiskowe, ale przyjemne i warto poświecić trochę czasu aby je obejrzeć.
Kreska ładna, zwłaszcza przyjemne dla oka wnętrza pomieszczeń;) Humor i dialogi też niezłe...
Może trochę za wolne... Gdyby twórcy zrobili je w postaci jednego 22 odcinkowego sezonu, mogłoby być wyśmienite:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones