PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742651}

Telenovela

6,5 640
ocen
6,5 10 1 640
Telenovela
powrót do forum serialu Telenovela

Kiedy???????????????

ocenił(a) serial na 4

Kiedy i gdzie? Ktoś coś wie?

lunaluna

16 stycznia pierwszy odcinek według Wikipedii

ocenił(a) serial na 4
alicjawoltarel

dzięki!

lunaluna

Dwa pierwsze odcinki zadebiutują na antenie NBC 7 grudnia o godzinie 22:00. Kolejne odcinki już pojedynczo od 4 stycznia o 20:30.

Earl_Grey

Yhymmm. Mam nadzieję,że będzie fajny. Bo uwielbiam oglądać seriale komediowe. A jeden mi się już skończył i został tylko jeden. Na szczęście jutro pierwszy odcinek nowego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Earl_Grey

a jaki w końcu jest tytuł ? bo wszędzie widnieje jako "telenovela"

anthonyperette

Początkowo tytuł brzmiał "Telenovela". Później, został zmieniony na "Hot & Bothered". Ostatnio (nieco ponad tydzień temu), stacja postanowiła wrócić do pierwotnego tytułu, więc wszystko wskazuje na to, że będzie on brzmiał "Telenovela".

ocenił(a) serial na 9
Earl_Grey

szkoda "hot & bothered" brzmi znacznie lepiej :P

ocenił(a) serial na 4
anthonyperette

Juz dzisiaj premiera! Mam nadzieje, ze szybko bedziemy mogli obejrzec online. Widzialam co prawda tylko promo,ale samo to bylo zabawne. Mysle,ze bedzie dobry serial

ocenił(a) serial na 9
rachel20

właśnie siedziałem w domu i nagle olśnienie "telenovela" premiera :D

ocenił(a) serial na 4
anthonyperette

Haha dobre. Ja czekam na napisy i licze,ze nie anuluja tego serialu po 5 odcinkach

ocenił(a) serial na 9
rachel20

hmmm no jestem ciekaw, bo o ile 1 odcinek super, to drugi już troszkę gorszy :/

ocenił(a) serial na 4
anthonyperette

Hm to ciekawe jak sie rozwinie. Licze,ze juz jutro beda napisy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
Nika916

Dzieki juz widzialam. Hm ciekawe co z tego zrobia. Niby potencjal ma, usmiac sie nie usmialam i co mnie razilo, to to ze Longoria gra tak samo tzn ogladajac serial mialam wrazenie ze to Gaby Solis ten sam sposob poruszania, mowy, mowy ciala itd. Nowa inna postac powinna byc tez inaczej zagrana,tak aby widz nie mial mozliwosci porownania z poprzednimi rolami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones