PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161236}

Teletubisie

Teletubbies
3,7 3 664
oceny
3,7 10 1 3664
Teletubisie
powrót do forum serialu Teletubisie

arcydzieło gatunku

ocenił(a) serial na 10

nie wiem co powiedzieć, moje dzieciństwo

ocenił(a) serial na 3
Dzenkner

Współczuję...

ocenił(a) serial na 7
Dzenkner

prawda, wielu rzeczy się dowiedziałem i nauczyłem dzięki temu serialowi. niestety torebka Tinky-Winkyego przeszkadzała wsiokom i cebulakom przez co popsuli reputację i ocenę tego serialu. :(

nieznajomy43

Cebulaki? Jakie cebulaki? Polacy nie są zbytnio zawistnym narodem, także mieszkańcy wsi, więc ludzi z tego gatunku w Polsce mało. Na pewno nie więcej, niż w innych krajach Zachodu.

ocenił(a) serial na 7
nieznajomy43

Jakim cebulakom?! To dobrze że przeszkadzało im to że facet co ma fioletowy kolor, damskie ruchy i do tego nosi torebkę, nie jest dobrym przykładem dla dzieci....

ocenił(a) serial na 1
Andrzejcoolziomek

Ja mysle że to nie chodziło o ten fiolt czy torebke ta bajka, serial był po prostu beznadziejny

ocenił(a) serial na 1
nieznajomy43

Dlaczego twierdzisz ze to przez torebke ludzie zanizali ocene? Dla mnie mógłby nawet chodzic w szpilkach i by mi nie przeszkadzało gdyby ta bajka miala jakis sens, a niestety tego sie nie dalo ogladac

ocenił(a) serial na 8
Dzenkner

Ja też oglądałem tę bajkę w dzieciństwie. Kiedyś ogólnie były fajne bajki z klimatem. Zapewniały dla dziecka rozrywkę i przy okazji czegoś uczyły.

ocenił(a) serial na 1
Dzenkner

ja również współczuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones