PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 124
oceny
8,0 10 1 168124
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Dziś zmarł Stephen Hawking, wielki naukowiec współczesnych czasów i jedna z pobocznych postaci serialu. Ciekawe, czy się do tego odniosą.

ocenił(a) serial na 9
Archangelus Raphael

Na pewno już wprowadzili zmiany w scenariuszu.

W końcu krzesła po nim raczej Sheldon nie kupi skoro wszędzie jeździł z własnym.

ArchieIl

Chodzi mi o to, czy złożą hołd naukowcowi jak na serial o naukowym temacie fabuły. No i czy w serialu coś pokażą. Np, czy Sheldon znów dostanie jakiegoś załamania nerwowego, czy kryzysu kariery, czy ogólnie utraty sensu życia. Jak np po śmierci Arthura.

ocenił(a) serial na 10
Archangelus Raphael

Myślę, że tak - zbyt często postać Hawkinga pojawiała się w serialu (czy to wspomniana czy to na ekranie monitora), żeby pominęli ten wątek.

ocenił(a) serial na 7
Archangelus Raphael

Oczywiście, że tak. Zawsze odnoszą się do obecnych sytuacji. Zwłaszcza, że aktor często występował w Teorii Wielkiego Podrywu.

nano50

Leonard Nimoy tez byl czesto wpominiany przez Sheldona a o jego smierci nawet nie bylo wzmianki ani nawet napisow po odcinku nie dali...

ocenił(a) serial na 7
FemineGirl

Nawet nie wiedziałem, że zmarł. Mimo wszystko wydaje mi się, że to są całkiem innego formatu osoby, jeżeli chodzi o TWP. Często występował i był mentorem Sheldona. Mógłbym obstawić w skali 1:10, że będzie szeroka wzmianka o tym.

FemineGirl

Przecież był odcinek w którym jego syn (bodajże Adam - piszę z pamięci), robił film o Leonardzie Nimoyu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones