Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)
Teoria wielkiego podrywu: Sezon 7 Teoria wielkiego podrywu Sezon 7, Odcinek 6
Odcinek Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)

Rezonans romansu

The Romance Resonance 20m
8,5 1 646
ocen
8,5 10 1 1646
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum s7e6

s07e06

ocenił(a) serial na 6

świetny docinek! jeden z najlepszych w całym serialu!
można się wzruszyć;)

makoto_kino

A według mnie, póki co, to najsłabszy odcinek siódmego sezonu :) Aczkolwiek taniec radości Sheldona miażdżył :)

warren2

Popieram. Najsłabszy jak dotąd w tym sezonie odcinek.

makoto_kino

Popieram, bardzo dobry.

makoto_kino

Nie wiem czemu ale podobała mi sie jedynie piosenka Howarda.

ocenił(a) serial na 9
eowine

Taki sobie średniaczek, ale podobał mi się, jak zwykle bez fajerwerków, ale też bez nudy...podoba mi się ten sezon, jest o wiele lepszy od poprzedniego.....

Teraz pytanie jakiego smartfona używa Sheldon....to jest Iphone 5S czy Google Nexus?

peesem

Tak szczerze? Wisi mi to. Nie jestem snobem jak Jobs.
Bill Gates team górą.

ocenił(a) serial na 9
eowine

Hmmm....wielbicielka Windows Phone....nie podejrzewałbym:-)

peesem

Po prostu nie cierpie skur**synow. Sorry za dosadnosc ale tak mam.
Nie wiem nawet jakiego ja mam smartphona... ale tego co z robili z Nokia nigdy nie wybaczę.

eowine

A to od kiedy posiadanie dobrego sprzetu rowna sie snobizmowi ...? Sama nie mam, ale Applowskie (jakkolwiek irytujaca moze byc cala otoczka) sprzety sa niezle. No, ale to nie miejsce na ten temat ;)
Przyznam, ze nie wiedzialam, ze Simon Helberg potrafi tak dobrze grac i spiewac, ale tez niespecjalnie mnie to wczesniej obchodzilo :) Tak czy inaczej - niespodziewanie dobrze piosenka im wyszla, nawet nie sztucznie (jak to czesto bywa).

dzwieran

Piosenka była super i taka ...pasująca no super do TBBT.

eowine

Popieram - rewelacja!!! :)

makoto_kino

Po dwóch na prawdę słabych odcinkach, ten był zaskakująco dobry ;) taniec Sheldona rewelacyjna, a piosenka rzeczywiście przemyślana i ciekawa ;]

makoto_kino

Taki sobie odcinek, przynajmniej nie tak nudny jak poprzedni.

makoto_kino

Odcinek był o tyle dobry, że może wreszcie ludzie, którzy wiecznie narzekają na głupkowatość i brak osiągnięć Sheldona, zamkną jadaczki :) Fajnie, że zrobił w końcu coś wielkiego i jeszcze fajniej, że jest w tym błąd, który nie jest rażąco wielki (bo przecież do przeliczenia) a jednak jest dla Coopera porażką.
Piosenka Howarda naprawdę urocza, szkoda, ale moim faworytem jest ostatnia scena ;) Ogólnie odcinek na plus ;)

Etusia

błąd był ogromny, wręcz nie możliwe żeby się udało takie akcje w fizyce teoretycznej nigdy nie przeszły. a to nie jest do przeliczenia, na tym poziomie zmiana systemu SI dała by zupełnie inne wyniki pomijam, że nikt tego nie sprawdził tylko sru od razu eksperyment.

konradleg

Jestem laikiem w tym temacie i napisałam tylko to, co mi się wydawało, więc ok, zwracam honor, mój błąd ;)

ocenił(a) serial na 9
makoto_kino

a dla mnie póki co najsłabszy w tym sezonie

ocenił(a) serial na 10
makoto_kino

A ja nie wiem czy w finałowej scenie wszystkie wydarzenia z odcinka działy się w głowie Amy czy nie.

ocenił(a) serial na 4
sutek1995

Nie, jej wyobrażeniem była tylko scena z pocałunkiem ;)

Końcówka miażdży, najlepszy moment z odcinka :D Chociaż dla mnie cały odcinek był świetny, najlepszy z całej serii. Myślałam, że po tylu sezonach nie wymyślą nic tak świetnego - a jednak ;)

cyrious

Dokladnie :) Myslalam, ze teraz to juz rownia pochyla, a tu nagle ponownie dobry humor....
"Can't talk, in the zone" hahaha... Plus Sheldon i jego potupanka ... Para Sheldon-Amy ciagnie caly serial (wiadomo, ze od pewnego czasu mialam na mysli) ... :)

ocenił(a) serial na 9
makoto_kino

Zdecydowanie się zgadzam, odcinek genialny! A końcówka z Amy rządzi!

ocenił(a) serial na 8
szklanakot

końcówka mega- prawie dałem się nabrać :D
i piosenka dla Bernadette genialna- w pewnej chwili sam się kiwałem na boki :p

ocenił(a) serial na 10
makoto_kino

Super odcinek, a na piosence Howarda i jego chórku prawie płakałam ze śmiechu ;) No i ten koniec... Szczerze mówiąc myślałam, że Sheldon na końcu powie "Bazinga", a nie że okaże się to fantazją Amy. Tak czy siak - ufff ;) Podobał mi się także żarcik Amy, jak to Sheldon "got lucky" ;D

P.S. Zadziwiające, jak jedni są zachwyceni/zadowoleni, a inni piszą, że najgorszy odcinek w tym sezonie... ;o

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Moim zdaniem to najlepszy odcinek tego sezonu. A o piosence nic nie mogę powiedzieć, bo cały czas się nad nią rozpływam. Jest tak słodko-kujońska, że brakuje mi słów.

ocenił(a) serial na 10
makoto_kino

Muszę się zgodzić. Najlepszy w tym sezonie odcinek.

ocenił(a) serial na 9
makoto_kino

Bardzo słaby odcinek. Już miałem nadzieję, że zrobili jakiś ciekawszy wątek naukowy Sheldona, a tu, jak można było się spodziewać, szybko zepsuli go banalnym, wtórnym i bezsensownym pomysłem. Chyba już ze 3 razy Sheldon popełnia jakiś banalny błąd w swojej pracy... no geniusz.... :) A Te wątki miłosne już mnie mdlą, choć piosenka akurat sama w sobie była ok.

ps. a już miałem nadzieję, że uśmiercą Bernadette tym wypadkiem w laboratorium... ech pomarzyć można :)

ocenił(a) serial na 10
snikers

Mi też się nie podobał. Nudny i jakiś taki bez wyrazu. W ogóle cały ten serial jest już jakiś nijaki. Parsons gra Sheldona beznadziejnie, nie da się tego oglądać. Ostatnio w ogóle już nie czekam na big bang tylko oglądam sobie po kilka odcików na raz po jakimś czasie. Wg mnie serial się już wypalił. Postaci Leonarda, Penny i Sheldona są już strasznie nudne. Widać, że aktorom nie chce się tego grać. Ostatnio Raj też zaczął jakoś jęczeć. Jeszcze tylko Howard i Bernadette trzymają jakiś poziom. Eh, szkoda gadać. Niech to już skończą wreszcie i oszczędzą ludziom rozczarowania.

ocenił(a) serial na 10
pitoresk

"Niech to już skończą wreszcie i oszczędzą ludziom rozczarowania."

Przeczytaj sobie ten temat, a zobaczysz, że nie wszyscy są rozczarowani. Powiedziałabym nawet, że większości osób odcinek się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones