Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7 wasze opinie

ocenił(a) serial na 8

Chciałbym poznać opinie i odczucia jakie macie po 6 odcinkach tego sezonu. Jak dla mnie serial
wystartował bardzo średnio, według mnie odcinki nie są zbytnio ciekawe i co gorsza nie są zbyt
śmieszne. To tylko moje odczucia czy ktoś ma podobne ? Osobiście uważam że powinni
zakończyć po tym sezonie albo ewentualnie po 8, bo ile można ?

Maciek1357

no to jak Ty masz takie odczucia to nie wiem czy ogladamy ten sam serial... w moiej opinii ten sezon urywa du*e na milion procent, kazdy odcinek urywa! nie są zbyt smieszne? a odcinek z podchodami? Amy i Howard?! Sheldon? nakręona Bernie? no ja sie tarzałam ze smiechu, nastepne odcinki tak samo. HIMYM> to jest dopiero bolesny upadek ostatni sezon a jak na razie klapa na maxa.

ocenił(a) serial na 8
niggazlady

No to widocznie mamy inny gust, nic na to nie poradzę że odcinki mi się nie zbytnio nie podobają a co do Amy to nigdy nie lubiłem jej postaci. Jeśli chodzi o HIMYM to oglądam z przyzwyczajenia i dlatego że to ostatni sezon, bo poziom w HIMYM obniżył się już niestety kilka sezonów temu.

ocenił(a) serial na 9
Maciek1357

Jak dla mnie siódemka jest dużo ciekawsze niż piątka i szóstka....czytając spoilery sądzę, że ten sezon może być najlepszy od czasu 2,3 i 4.

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

Dla mnie z sezonu na sezon coraz lepiej :) Wydaję mi się że sezon 6 był najśmieszniejszy chociaż 7 też zapowiada się ciekawie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

dla mnie każdy odcinek zajebisty! zaczynam się czuć jak przy oglądaniu pierwszych sezonów ;-)
Kiedy pojawiły się dziewczyny poziom jakby trochę spadł, bałam się, że się nie wzniesie, ale jednak. Każdy odcinek z nowego sezonu (akurat pierwszy najmniej) mnie rozwala na łopatki i przypomina, dlaczego oglądam i kocham ten serial :)

ocenił(a) serial na 10
cholitoo

Siódmy wymiata

ocenił(a) serial na 9
Pisarek_filmaniak

Wszystkie sezony trzymają poziom, fajnie każda nowa postać się dobrze wtapia w grupę. Sheldon i Penny jak dla mnie najlepsi, chociaż cała reszta też super. Serial oceniam pełną 10/10 mam nadzieje iż powstanie 10 sezonów!!!

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

Od 1 do 7 mam ubaw z każdego odcinka. Jak dla mnie najlepszy serial komediowy, jaki powstał po "Przyjaciołach".

Maciek1357

W tym własnie problem, że w ostatni odcinek zamiast być oryginalny jak cały ten serial do tej pory, to rozbił się klonem odcinka "co by było gdyby" z 5 sezonu Przyjaciół.

ocenił(a) serial na 10
eowine

Czy aby należy wszystkie sit-comy porównywać do Przyjaciół? Zgoda, byli najoryginalniejsi i najlepsi. Drugiego tak świetnego serialu komediowego nie będzie no ale mamy za to dużo równie bardzo dobrych i o ciupinke jedynie gorszych. Motyw ,,what if...'' w serialach pojawia się baaardzo często więc tutaj porównanie takie średnie według mnie :)

Bartonson12

odcinek jest identyczny a chyba przyjaciele byli pierwsi z tym motywem

ocenił(a) serial na 10
eowine

No tyle że w Przyjaciołach było to dogłębniej przedstawione bo bodajże aż na trzy pojedyncze odcinki.

Bartonson12

na dwa odcinki to podzielili

ocenił(a) serial na 10
eowine

Przed tymi dwoma był bodajże jeszcze jeden odcinek w którym cofnęliśmy się w czas. Był o tym na kogo w przeszłości dany Przyjaciel miał ,,chrapkę''. Bodajże Phoebe wtedy z Rossem prawie seks uprawiała...gdyby Ross nie popisał się swoimi umiejętnościami :P

ocenił(a) serial na 6
Maciek1357

mnie osobiście bardzo rozczarował sezon 6, który uważam za najgorszy w serii. dlatego tez sezon 7 jest bardzo miłym zaskoczeniem. kilka odcinków jest bardzo dobrych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones