Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7

ocenił(a) serial na 10

To raczej nie dyskusja a pytanie.
Sezon 7 mają rozpocząć w USA 1 września,. Wie ktoś może kiedy i w jakiej Polskiej stacji
telewizyjnej zaczną transmisję ?

ocenił(a) serial na 9
dodge111

W stanach rozpoczną zapewne pod koniec września jak większość seriali. A w Polsce pewnie jak zawsze emisja będzie na Comedy Central kilka miesięcy później.

ocenił(a) serial na 10
Martusia_18

Dziękuję za informację. P.S To stanowczo za długo :)

ocenił(a) serial na 10
dodge111

Dlatego proponuje oglądać z napisami. Nie dość, że oglądasz dzień po premierze, to jeszcze lekor nie psuje żartów.

ocenił(a) serial na 10
paqol

Tylko jeden sezon mam po Polsku. Tak całą reszta z napisami. Już nie tyle co lektor psuje żarty a osoby które tłumaczą z angielskiego na polski ...

ocenił(a) serial na 10
dodge111

No dokładnie. Nie mam pojęcia kto robił tłumaczenie, ale chyba dopiero się uczył. Tłumaczenie nawet nie tyle nie jest śmieszne, co czasem zwyczajnie bez sensu. Do tego nie dokładne, część kwestii jest w ogóle pomijana. I pomyśleć, że ktoś wziął za to pieniądze :/
Mówię o tym co widziałem/słyszałem na Comedy Central. Ktoś może wie, jak to wygląda w przypadku wydania DVD?

ocenił(a) serial na 10
michael_g

Najlepiej chyba sprawdzić wypożyczając sezony na DVD. Widziałem sezony z Comedy Central i TVN Siedem i tłumaczenia bardzo się różnią.
Osobiście czekam na start nowego sezonu w USA i wersję z napisami.
Tylko jak wyżej szkoda że trzeba czekać do września, no ale aktorzy to też ludzie i zasługują na urlop i relaks.
Trzeba uzbroić się w cierpliwość ;) chociaż nie mogę się już doczekać nowego "buzinga" hehehe

ocenił(a) serial na 7
dodge111

jeśli nie chcesz czekać, to na zalukaj odcinki pojawiają się z napisami (co jest w mojej opinii dużo lepsze) już po 2 dniach

ocenił(a) serial na 10
wobiektywieswiata

Ooooo !! wielkie dzięki, za cenne informacje. I tak trzeba czekać do września.

ocenił(a) serial na 7
dodge111

nie ma za co :)

wobiektywieswiata

To jest wedlug ciebie opcja 'jak nie chcesz czekac'??? zalosna reklama

ocenił(a) serial na 7
wingeddevil

nie zależy mi na robieniu reklamy. zresztą korzystałeś z tej strony ?! z tego co napisałeś niżej wnioskuję że nie. po co ściągać odcinek i napisy oddzielnie skoro można po prostu obejrzeć dzień po premierze (max do 2) cały w internecie ? 'żałosne" to jest to co piszesz 'nie znam się to się wypowiem' - tak to wygląda

wobiektywieswiata

Nie znam sie? Jakbym sie nie znal, to bym wchodzil na takie strony i im podobne, ktore sa dla takich ludzi, co nie potrafia sobie poradzic. Potem slysze teksty 'widziales wczorajszy odcinek 'xyz'?' na co ja odp zaskoczony 'myslalem, ze to jutro jest nowy odc', potem sie okazuje, ze ktos jest 5 dni wstecz, bo oglada seriale na stronach. Niewazne, czy to jest 5 dni, czy 2, kazdy rozmawia o odcinku w dniu jego pojawienia sie i w tym dniu pojawiaja sie rzeczy, ktore moga byc spojlerami dla tych opoznionych. Takie dla ciebie jest skomplikowane sciagniecie odcinka i napisow osobno, zajmuje ci godzine?

Pytanie brzmi: Po co czekac glupie 2 dni, jak mozna po paru godzinach od premiery?
Zalosne jest, ze tego nie rozumiesz i dalej bronisz swojej smiesznej stronki.

ocenił(a) serial na 7
wingeddevil

żałosne jest to że się ze mną kłócisz, obrażasz na wstępie, zamiast napisać kulturalnie i zrozumieć że poczekać jeden dzień to nic strasznego. sam napisałeś że napisy pojawiają się 10 godzin po premierze. tak dla przykładu na 'mojej śmiesznej stronce' odcinek który wyszedł w usa w czwartek wieczorem, w piątek o podobnej porze już był na stronie. i takie to straszne, że ktoś jest zaedwie kilka dni wstecz ? istny horror. dogde111 pisząc żeby nie czekać tak długo miał na myśli kilka miesięcy, wporównaniu do tego jedna doba to naprawdę nic

wobiektywieswiata

Po pierwsze nie obrazilem cie.
Po drugie przestan wstawiac spacje przed znakami interpunkcyjnymi, bo wyglada jakby gimnazjalista sie wypowiadal. Po trzecie nie ma co porownywac z tv, nie znam nikogo kto by ogladal zagraniczny serial w tv.
Po czwarte zamiast najprostrza droge mu podac, rzeklbym do zrodla, ty podajesz jakies dziwne strony, zeby musial ogladac reklamy, mial np obciety serial (ostatnio slyszalem ktos oglada na jakiejs stronie, nie wiedzial, ze w jednym serialu sa scenki po napisach, bo strona obcinala), bedzie musial zejsc z kompa wtyczka mu padnie, znowu buforowanie itd! Ogladanie filmu na stronie, to cofanie sie w rozwoju wedlug mnie. Stworzone zostalo dla takich ludzi, co nie wiedza jak uruchomic film, ktory spoczywa na dysku.

Napisy angielskie pojawiaja sie kilka godzin po premierze, wiec jesli np uzywa angielskich, to w pare godzin.

ocenił(a) serial na 10
wingeddevil

Ludzie opanujcie się! ;) Zadałem proste pytanie, otrzymałem odpowiedz i chyba tyle w temacie.
Na marginesie, ogladam z dysku nie używam angielskich napisów tylko polskich. Jesteście w stanie obejrzeć ten serial z angielskimi napisami? Wątpię ;)
Zresztą tłumaczenie często odbiega od rzeczywiście wypowiedzianych kwestii a wstawiane są nasze polskie przysłowia czy "slang" co kompletnie psuje scenę.

dodge111

Nie wiedzialem, ze ogladasz z dysku, bo brzmiales dosc 'zielono' :P dlatego chcialem Cie nakierowac, jak ogladac na wlasna reke, bez bycia zaleznym od jakichs stronek polskich.

Zdarza sie, ze ogladam z angielskimi, chociaz czasem sa jakies niezrozumiale slowa.
Napisy polskie zazwyczaj w poludnie juz sa po nocnej premierze. Ciekawostka jest, ze czasem google oszukuje z niektorymi napisami do seriali i np nie wyswietla wyniku, albo ten najtrafjniejszy jest na 3 stronie.

ocenił(a) serial na 10
wingeddevil

To juz lepiej zobaczyć z angielskimi i sobie samemu je przetłumaczyć.

dodge111

Jak nie chcesz czekac, to sciagnij z tego miejsca, co kazdy normalny, a napisy ze strony z napisami, gdzie pojawiaja sie jakies 10 godzin po pojawieniu sie odcinka. Biorac pod uwage, ze odcinki sa wrzucane w nocy, to w dzien juz masz, bez zadnego czekania na jakichs glupich stronach, co tu ludzie wypisuja...

dodge111

polecam stronkę kinomaniak .tv
wszystko pięknie śmiga, jesynie trzeba się zarejestrować :)
pamiętam, że ostatni odcinek 6 sezonu już tym albo w tym samym dniu(to był chyba 16.05.13), albo dzień później także.. super! :D

ocenił(a) serial na 10
The_Indygo

Dzięki. Też będę miał na uwadze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones