polecam zwłaszcza krótkie epizody na lstudio, dobre na krótką przerwę w pracy/nauce ;)
Lisa Kudrow jest świetna, gra tam postać zupełnie inną niż Phoebe. Bardziej przypomina
Ursulę - jej bliźniaczą siostrę, poza tym ma śmieszny akcent - trochę taki jaki Phoebe
zaprezentowała w odcinku "Przyjaciół" kiedy poznaje...
Gdybym miał siedzieć przed telewizorem i patrzyć się na serial zanudziłby mnie po 2 odcinkach. Jednak oglądałem na jednym monitorze, a na reszcie pracowałem. Serial oglądało mi się bardzo przyjemnie. Jest fajny do pracy ponieważ nie wymaga 100% skupienia (jak np. "Breaking Bad" czy "House of Cards").
Nie wiem jakim cudem taka stacja jak showtime zamówiła tyle sezonów serialu. Czy faktycznie magia przyjaciół dalej działa? W porównaniu z tym Episodes z Leblaciem z tej samej stacji to dzieło sztuki, chociaż tak naprawdę też jest średni. Jedyne co widzę w tym seria;lu godnego uwagi to występy gościnne.